TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Brak dźwięku w karcie tv Avermedia capture98 na win 7

Offline anioleczek4441

  • *
  • 21
  • nauka jazdy na motorze
Brak dźwięku w karcie tv Avermedia capture98 na win 7
« dnia: 16 Czerwiec 2009, 09:39:18 »
Witam!
Mam problem ze sterownikami do avermedia. Otóż moj problem polega na tym że jest obraz ale nie ma dżwięku. Nie wykrywa wogóle żadnych urządzeń w avertv i nic nie można tam przestawić. W menadżerze urządzeń pokazuje się komunikat :
aver media tv wdm audio capture brak zainstalowanych sterownikow dla tego urządzenia. Magistrala PCI, urzadzenie7, funkcja1
Reszta działa poprawnie. Instalowałam sterownik wdm audio ale bez zmian. Posiadam kartę dźwiękową creative Sound blaster live! ze sterownikiem kx na których gra mi 7 głośników.
Jeśli macie jakieś pomysły rozwiązania tego problemu piszcie.

Offline Gustaw

  • ***
  • 203
  • no pain, no game...
Odp: Brak dźwięku w karcie tv Avermedia capture98 na win 7
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Czerwiec 2009, 09:43:58 »
jaki build Windowsa 7 ??
ze strony producenta sprobuj do seven sciagnac jesli są takowe, jesli nie ma to pod viste sprobuj chociaz watpie ze pojda...!!



kolego poczytalem teraz na innych forach i tam mowia ze ta karta miala klopoty działac juz pod Xp a wiec gdzie Ty sie z nia pchasz do "7"  ;) jedyne stery jakie znalazlem to do XP, ale podobno są lipne, moze ci sie przyda link
http://drivers.acasa.ro/download_driver_1922.html

pora zmienic karte  ;D
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec 2009, 09:52:44 wysłana przez rav2187 »

Offline anioleczek4441

  • *
  • 21
  • nauka jazdy na motorze
Odp: Brak dźwięku w karcie tv Avermedia capture98 na win 7
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Czerwiec 2009, 10:36:39 »
build 7100
tak na marginesie jestem kobietą

wiem że ta karta jest słaba i są z nią problemy. Może polecicie jakąś kartę tv która w 100% będzie działać bez problemu na win 7?
« Ostatnia zmiana: 18 Czerwiec 2009, 23:25:08 wysłana przez Mirahz »

Offline Gustaw

  • ***
  • 203
  • no pain, no game...
Odp: Brak dźwięku w karcie tv Avermedia capture98 na win 7
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Czerwiec 2009, 11:14:02 »
wiem że ta karta jest słaba i są z nią problemy. Może polecicie jakąś kartę tv która w 100% będzie działać bez problemu na win 7?

Tuner TV WinFast PXPVR2200 PAL/FM/MPEG2

Leadtek WinFast PxPVR2200 BOX to analogowy wewnętrzny tuner TV/FM. Sygnał z anteny przekazywany jest do komputera poprzez złącze PCI-E 1x. Posiada funkcje PiP, która pozwala na jednoczesne używanie komputera i oglądanie telewizji. Posiada również funkcję elektronicznego przewodnika po programach (EPG). Tuner ten może przekazywać sygnał do nagrywarki CD, DVD w czasie rzeczywistym.

dobra karta ktora poleci na seven, w przystepnej cenie

P.S. sorki ale ciezko jest nawet po tak oczywistym nicku stwierdzic ze jetses kobieta ;]
pzdr

Offline anioleczek4441

  • *
  • 21
  • nauka jazdy na motorze
Odp: Brak dźwięku w karcie tv Avermedia capture98 na win 7
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Czerwiec 2009, 11:34:26 »
a masz jeszcze jakieś inne konkretne propozycje? Ta chyba jakaś trudno dostępna bo na allegro są tylko trzy...

Offline Gustaw

  • ***
  • 203
  • no pain, no game...
Odp: Brak dźwięku w karcie tv Avermedia capture98 na win 7
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Czerwiec 2009, 11:46:26 »
to znaczy droga kolezanko moglbym duzo wymieniac, ale powiem krotko, nowe karty te nawet z 2008 roku bd smigac na "7" bez obaw, pozostaje Ci tylko wybrac taka ktora bedzie Ci odpowidac najbardziej i cena bedzie satysfakcjonujaca. nie wiem co Ciebie ineterseuje dokladnie , cena? co ona ma posiadac? a wiec ciezko mi doradzic?...

Offline anioleczek4441

  • *
  • 21
  • nauka jazdy na motorze
Odp: Brak dźwięku w karcie tv Avermedia capture98 na win 7
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Czerwiec 2009, 11:58:20 »
Tak w skrócie drogi kolego:
żeby działała bez problemu, łapała wszystkie kanały, by było można oglądać i obsługiwać komputer jednocześnie i nie było problemu ze sterami. Do tego aby była tania.

Offline Gustaw

  • ***
  • 203
  • no pain, no game...
Odp: Brak dźwięku w karcie tv Avermedia capture98 na win 7
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Czerwiec 2009, 12:10:27 »
w takim razie ta co proponowalem wyzej ;)

albo
1. Compro VideoMate V300 HDTV 1080i
2. AverMedia AverTV GO 007 Plus TV/FM PCI BOX
3. Pinnacle Studio MovieBoard Strd PCI

Prosze ;]

Offline anioleczek4441

  • *
  • 21
  • nauka jazdy na motorze
Odp: Brak dźwięku w karcie tv Avermedia capture98 na win 7
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Czerwiec 2009, 18:01:19 »
Dzięki śliczne za pełny serwis, a co do kolesia od frytek to czemu nie. Będzie deserek....

szczerze po analizie ww tunerów odpowiadałaby ta avermedia aver tv go 007 plus. Widziałam ją na allegro i na zdjęciu płyty instalacyjnej był wymieniny win 98, nt2000 i win xp. Czy na pewno ten tuner z tymi sterownikami będzie działac na win 7?
« Ostatnia zmiana: 18 Czerwiec 2009, 23:27:03 wysłana przez Mirahz »

Odp: Brak dźwięku w karcie tv Avermedia capture98 na win 7
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Czerwiec 2009, 20:10:12 »
szczerze po analizie ww tunerów odpowiadałaby ta avermedia aver tv go 007 plus. Widziałam ją na allegro i na zdjęciu płyty instalacyjnej był wymieniny win 98, nt2000 i win xp. Czy na pewno ten tuner z tymi sterownikami będzie działac na win 7?

Ja w to watpie lepiej zeby byly sterowniki zgodne z windows vista moze sa takie na stronie producenta na plytke nie zwracaj uwagi szukaj najnowszysch sterownikow bo te na plytce sa napewno stare.

Offline Gustaw

  • ***
  • 203
  • no pain, no game...
Odp: Brak dźwięku w karcie tv Avermedia capture98 na win 7
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Czerwiec 2009, 20:35:27 »
Wybacz faktycznie z sterami pod viste a tym bardziej seven moga byc problemy, ale lece z odsiecza i daje nowy, bardzo podobny produkt:

AVERMEDIA Hybrid NanoExpress
a tu specyfikacje , zeby potwierdzic ze sa stery :]
http://www.okazje.info.pl/okazje/komputery/avermedia-hybrid-nanoexpress,pokaz,specyfikacja.html


Offline anioleczek4441

  • *
  • 21
  • nauka jazdy na motorze
Odp: Brak dźwięku w karcie tv Avermedia capture98 na win 7
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Czerwiec 2009, 20:59:22 »
wytropiłam aver media super 007 z certyfikatem na vistę. Sprzedawca zapewniał, że instalował ją kiedyś na win 7 i chodziła bez zarzutu. Znacie jakieś opinie na jej temat? Pomóżcie z góry dzięki...

Odp: Brak dźwięku w karcie tv Avermedia capture98 na win 7
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Czerwiec 2009, 21:21:14 »
Prawdopodobnie jak zainstalujesz go w trybie zgodności
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz
2 GB RAM
NVIDIA GeForce 9600 GT
Windows 7 build 7260

Offline anioleczek4441

  • *
  • 21
  • nauka jazdy na motorze
Odp: Brak dźwięku w karcie tv Avermedia capture98 na win 7
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Czerwiec 2009, 13:48:45 »
No dobra pokombinuję trochę i napiszę co z tego wyszło