TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Kaspersky Anti-Hacker

Kaspersky Anti-Hacker
« dnia: 14 Czerwiec 2009, 23:51:30 »
Witam wszystkich. Mam pewien problem z programem w tytule,a mianowicie próbowałem zainstalować Kaspersky Anti-Hacker 1.9.37.0 - nie działa, po zainstalowaniu i uruchomieniu wyskakuje error driver,a windows daje komunikat o niekompatybilnym sterowniku. Uruchamianie w trybie zgodności z wcześniejszymi OS'ami nie skutkuje.Wersja 1.9.4 również nie działa;/ Czy może mi ktoś powiedzieć czy jest jakaś wersja która zadziała na windows 7? Może ktoś próbował zainstalować lub co lepsza już go używa :P

Offline sebian

  • ***
  • 118
  • Be Cool... :P
Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Czerwiec 2009, 12:19:44 »
Z tego co mi wiadomo to ten program jest wpełni kompatybilny z systemami: MS Windows 98/Me/NT/2000/XP
Wiec z reszta moze byc problem. a z tego co mi wiadomo program skonczył sie rozwijac na wersji 1.9.37 w 2007 roku.
A tak nawiasem mowiac po co Ci to? nie lepiej sobie zainstalowac KIS (wszystko w jednym)?
Mój sprzęt: KONSOLA NES + 400 kartridży :D  (chyba tak to się pisze)
ha mam jeszcze dwa pady i pistolet do kaczek.. :D

Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Czerwiec 2009, 12:51:44 »
Zainstaluj sobie Kaspersky Internet Security 2010TR (Technical Release) v9.0.0.459: http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/9.0.0.459/

Śmiga aż miło na 7 RC.

Jak śledzę rozwój i wydawanie produktów Kaspersky to póki co wersja TR przeobrażała się w FINAL (to samo MD5), co za góra 2 tygodnie nastąpi :)

Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Czerwiec 2009, 14:40:25 »
Nie potrzebuje żadnych zestawów narzędzi,które zamulą mi tylko komuter. Mam już NOD32 Antivirus 4.0 i jestem z niego zadowolony i nie zamieniłbym go na nic innego.Potrzebuje dobrego i "lekkiego" firewalla - dlatego zastanawiałem się nad kaspersky'm anti hacker'em.

Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Czerwiec 2009, 16:06:32 »
Takie zestawy mniej zamulają niż każdy program osobno od osobnego producenta. Jeśli uparłeś się na Noda to zainstaluj sobie całego Eset Smart Security.

Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Czerwiec 2009, 16:19:00 »
Takie zestawy mniej zamulają niż każdy program osobno od osobnego producenta. Jeśli uparłeś się na Noda to zainstaluj sobie całego Eset Smart Security.

Nie uparłem się,tylko uważam że to bardzo dobry program.
Eset Smart Security nieźle kosztuje ;D

Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Czerwiec 2009, 18:27:24 »
Witam.

Skoro jest temat o AVK,to nie będę zakładać nowego. Mam pewien problem. Otóż test śmiga sobie aż miło, ale nagle po jakichś 10-15 minutach zamiera i zwiesza kompa na amen. Plik, który w danym momencie sprawdza, nie ma z tym nic wspólnego. Próbowałem dokonać testu 'na czysto', czyli od razu po włączeniu, ale problem nadal to uniemożliwiał. Czy ktoś ma podobny problem lub się z nim spotkał?

Pozdrawiam
C.

Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Czerwiec 2009, 19:04:15 »
Witam.

Skoro jest temat o AVK,to nie będę zakładać nowego. Mam pewien problem. Otóż test śmiga sobie aż miło, ale nagle po jakichś 10-15 minutach zamiera i zwiesza kompa na amen. Plik, który w danym momencie sprawdza, nie ma z tym nic wspólnego. Próbowałem dokonać testu 'na czysto', czyli od razu po włączeniu, ale problem nadal to uniemożliwiał. Czy ktoś ma podobny problem lub się z nim spotkał?

Pozdrawiam
C.

Możesz po polsku bo nie rozumiem o co chodzi?

Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Czerwiec 2009, 19:08:47 »
Program: Kaspersky Anti-Virus 8.0 for Windows Workstations
Włączam test. Działa. Po 10-15 minutach zamiera. Zwiesza kompa.
Przy teście od razu po uruchomieniu kompa to samo.
Skanowany plik nie ma żadnego wpływu.

Wystarczająco po polsku? Czy jeszcze prostszymi i krótszymi zdaniami?

Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Czerwiec 2009, 19:13:08 »
Program: Kaspersky Anti-Virus 8.0 for Windows Workstations
Włączam test. Działa. Po 10-15 minutach zamiera. Zwiesza kompa.
Przy teście od razu po uruchomieniu kompa to samo.
Skanowany plik nie ma żadnego wpływu.

Wystarczająco po polsku? Czy jeszcze prostszymi i krótszymi zdaniami?

No widzisz jak chcesz to potrafisz ;D
Ten pierwszy post to taka czarna magia była 8)
No wiec wracając do tematu niestety nie używam Kaspersky'iego 8.0 więc krótko mówiąc nie mam pojęcia co może być przyczyną twojego nieszczęsnego przypadku :(

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Czerwiec 2009, 19:15:02 »
Probowałeś przeinstalować AV?
A skad wiesz ze skanowany plik nie ma wpływu? Jak to sprawdziles?
Przeskanuj tymczasowo czyms innym i zobacz czy nie masz śmieci.

PS. Kasper skonczyl swoja swietnosc na wersji 7. Teraz to wielki shit...

PS2. Nie ten dział w ogole..

Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Czerwiec 2009, 19:52:13 »
Probowałeś przeinstalować AV?
A skad wiesz ze skanowany plik nie ma wpływu? Jak to sprawdziles?
Przeskanuj tymczasowo czyms innym i zobacz czy nie masz śmieci.

PS. Kasper skonczyl swoja swietnosc na wersji 7. Teraz to wielki shit...

PS2. Nie ten dział w ogole..

Próbowałem i nic nie dało. Wiem stąd, że mam kilka partycji i skanowanie każdej kończy się po 10-15 minutach na zawieszeniu systemu. Śmieci nie mam - sprawdzanie każdego folderu osobno jest męczące, ale się udaje, bo nie skanuje ich dłużej niż ten czas wyżej. Więc skan działa, wirusów nie ma i byłoby dobrze, ale jest ten uciążliwy błąd i nie wiem, jak go wyeliminować.

Ad. PS2. Widziałem topic o Kasperze i się dopisałem :P

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Czerwiec 2009, 19:55:36 »
A probowales innym softem? Bo niekoniecznie moze to byc wina Kaspra czy Win7 chociaz to mało prawdopodobne ;p
Polecam ESS poniewaz mowie Ci powaznie ze Kasper jest dziurawy i nie łapie wiekszosci syfu.
Btw a jak w awaryjnym? Tez sie zawiesza?

Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Czerwiec 2009, 19:59:46 »
A probowales innym softem? Bo niekoniecznie moze to byc wina Kaspra czy Win7 chociaz to mało prawdopodobne ;p
Polecam ESS poniewaz mowie Ci powaznie ze Kasper jest dziurawy i nie łapie wiekszosci syfu.
Btw a jak w awaryjnym? Tez sie zawiesza?

Nie próbowałem jeszcze innym softem (do Kaspera mam licencje dołączoną do MoBo, więc plan był, żeby jej później użyć). Nie odpalałem również trybu awaryjnego. Ale skoro może pomóc, to sprawdzę.

Odp: Kaspersky Anti-Hacker
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Czerwiec 2009, 19:59:56 »
Przypominam wam o wszechwiedzące grono forumowiczów że z której strony by na to nie spojrzeć to mój wątek a podpinanie się pod niego Coen jest nie na miejscu,bo twoja urzekająca historia z kespersky'm antivirus'em 8.0 jest nie w temacie tego wątku ;D
A o tym czy wątek jest w dobrym dziale panie Sotom zdecyduje admin :D