TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Kiedy następca Windows 7?

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Kiedy następca Windows 7?
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Listopad 2008, 21:00:59 »
Mógłbyć to też wiryus lub trojan.  ;)

Microsoft mógł wydać jakąś poprawkę pierwszego dnia po premierze zmieniającą sposób aktywacji czy coś takiego i koniec z crackami. Czy oni nie mogą zrobić lepszego sposobu aktywacji? Są tak słabi?

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Kiedy następca Windows 7?
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Listopad 2008, 21:03:15 »
Chcą po prostu żeby ich system był popularny. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Kiedy następca Windows 7?
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Listopad 2008, 21:05:42 »
Chcą po prostu żeby ich system był popularny. ;)

O tym samym pomyślałem. Ale jakby obniżyli ceny to na pewno byłby popularniejszy.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Kiedy następca Windows 7?
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Listopad 2008, 21:10:30 »
Nie chce tego samego pisać, więc skopiuje moją starszą wypowiedź.

Cytuj
Dla ludzi oprogramowanie zawsze będzie za drogie, nawet jeżeli W7 w wersji Home Basic będzie kosztować 50zł to i tak ludzie to spiracą bo po co płacić? Przecież tak jest z grami,np. GTA: VC można kupić za 20zł z Kolekcji klasyki, ale po co płacić? w końcu po to jest P2P. Z takim podejściem i przyzwoleniem na piractwo, oprogramowanie będzie zawsze drogie, bo jakby każdy kupował oryginała, to producent mógłby pozwolić sobie na obniżkę ceny bo by stawiał na ilość, a nie na cenę i wtedy by mu się bardziej opłacało. Dlatego pewnie GTA V już nie będzie na PC tylko na konsole, bo tam piractwo jest minimalne, ponieważ za piracenie dostaje się bana na konsole.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Kiedy następca Windows 7?
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Listopad 2008, 21:14:19 »
Mafia jakaś rządzi p2p i innymi sieciami wymiany plików. Trzepią porządną kasę na reklamach i może mają jakieś lewe interesy z producentami oprogramowania. Bo ktoś musi kupować oprogramowanie skoro nie bankrutują.