TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows Seven na święta w 2009 roku?

Offline michau

  • *****
  • 3974
Windows Seven na święta w 2009 roku?
« dnia: 08 Listopad 2008, 20:01:45 »
Cytuj
Podczas konferencji WinHEC Doug Howe, jeden z menedżerów Microsoftu w swoim wystąpieniu wygłosił najpoważniejsze jak do tej pory oświadczenie co do daty premiery Windows 7.

Z prezentacji nieco tajemniczego jak na razie projektu Velocity i tego, co Howe mówił wynikało dość jednoznacznie, że Microsoft planuje wydać nową wersję systemu Windows w trzecim kwartale przyszłego roku. Wszystko tak, by zdążyć przed szałem zakupów związanym ze Świętami Bożego Narodzenia. Po sesji w rozmowie z Iną Fried z serwisu CNET Howe potwierdził: zdecydowanie skoncentrujemy się na terminie przedświątecznym.

W przeciwieństwie do Windows Vista (w trakcie tworzenia znanego jako Longhorn), tym razem Microsoft bardzo niechętnie mówi o planowanej dacie wydania nowego systemu - żadne prawdziwie oficjalne oświadczenie jeszcze nie padło. Ma to jednak sens - doświadczenie pokazuje bowiem, że późniejsze przesuwanie terminu źle wpływa na wizerunek firmy i opinię o samym produkcie...

źródło: dobreprogramy.pl


Cytuj
Serwis neowin.net poinformował dziś o zamiarach wydania przez firmę Microsoft najnowszego systemu Windows przed nadejściem przyszłorocznych Świąt Bożego Narodzenia.

Microsoft oficjalnie nie ogłosił jeszcze daty premiery „siódemki”, jednak pewne spekulacje odnośnie tego terminu pojawiły się podczas prezentacji prowadzonej przez Douga Howe na konferencji WinHEC 2008. Bezpośrednio po jej zakończeniu Howe przyznał, iż Microsoft planuje wydać Windows 7 w drugiej połowie 2009 roku. Oficjalnie jednak, z deklaracji Microsoftu wiadomo jedynie, iż nowy system ukaże się w terminie do trzech lat od premiery Visty. Microsoft ma więc czas do 30 stycznia 2010 roku.

Jeśli doniesienia na temat terminu premiery potwierdzą się, to najbliższe miesiące będą dla Microsoftu czasem wytężonej pracy, zwłaszcza z uwagi na fakt, iż zanim Windows 7 otrzyma oznaczenie RTM, pojawić się ma wpierw w wersjach Beta oraz RC.

źródło: centrumxp.pl


Ciekawe ile w tym prawdy?

Odp: Windows Seven na święta w 2009 roku?
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2008, 20:39:35 »
Myślę, że będzie jak zawsze, czyli gadanie że przed świętami, a tak naprawdę powiedzą że chcą jeszcze bardziej dopracować system i wydadzą w lutym/marcu. Mimo że nie narzekam na Vistę, to z wielką niecierpliwością czekam na nowego Windowsa, szczególnie po tym co pokazują aktualne wersje. Mam nadzieje że nie będziemy znowu czekać siedem lat na nowy system.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows Seven na święta w 2009 roku?
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad 2008, 22:06:59 »
Zapowiadali, że w ciągu 3 lat od wydania Visty wydadzą Sevena.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows Seven na święta w 2009 roku?
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Listopad 2008, 21:58:25 »
Zapowiadali, że w ciągu 3 lat od wydania Visty wydadzą Sevena.

Zapowiadali, zapowiadali.... i się spełnilo. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows Seven na święta w 2009 roku?
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Listopad 2008, 20:47:12 »
I taki czas tzn. 3 lata jest chyba najlepszy na wydawanie nowego systemu. Co roku jakiś zestaw poprawek w postaci SP i byłoby dobrze. Chociaż można by ten czas wydłużyć maksymalnie do 4 góra 5 lat. Ale to chyba już długo a z drugiej strony krótko. Przez 3 lata system się tak łatwo nie przyjmuje.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows Seven na święta w 2009 roku?
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Listopad 2008, 20:49:12 »
Myślę, że 4 lata to optymalny czas.  ;) Gdyby nie Vista to myśle że ludzie by tak szybko nie przechodzili, ale że był taki niewypał systemowy to w7 na pewno się dobrze przyjmie. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows Seven na święta w 2009 roku?
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Listopad 2008, 20:53:24 »
Tak dobrze wspominany 98 nie czekał tyle na swojego następce XP a XP tyle musiał czekać.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows Seven na święta w 2009 roku?
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Listopad 2008, 20:58:09 »
Tak dobrze wspominany 98 nie czekał tyle na swojego następce XP a XP tyle musiał czekać.

Nom aż 6 lat, a 98 tylko 2 lata.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows Seven na święta w 2009 roku?
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Listopad 2008, 21:17:35 »
XP może by tyle nie czekał jakby ten Longhorn szybciej się pisał.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows Seven na święta w 2009 roku?
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Listopad 2008, 21:26:45 »
Niektórzy odwarzni nawet mówili że LH będzie premiera pod koniec 2004, a wiemy jak to się nie stety dalej potoczyło.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows Seven na święta w 2009 roku?
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Listopad 2008, 21:31:08 »
Zapowiadał się ciekawie. Ale patrząc na teraz na Seven to on się dopiero ciekawie zapowiada.