TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Błąd logiczny

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Błąd logiczny
« Odpowiedź #30 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:36:49 »
Zgadzac sie nie musisz, ale taki jest stan faktyczny.

Stan jest taki, że nei masz racji, a jeżeli lukas coś powie to musi mieć rację więc się już nei wykłócaj. :-*
Stan jest taki, ze twoim zdaniem nie mam racji, co nie oznacza ze wogole jej nie mam :P

Offline Max

  • ****
  • 270
Daj se siana kobieto...
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:40:25 »
Stan jest taki, ze twoim zdaniem nie mam racji, co nie oznacza ze wogole jej nie mam :P

Mod przemówił i należy się go słuchać. Jeżeli faktycznie napis jest niepoprawny to niby jak miałby wyglądać?
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Daj se siana kobieto...
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:42:29 »
Stan jest taki, ze twoim zdaniem nie mam racji, co nie oznacza ze wogole jej nie mam :P

Mod przemówił i należy się go słuchać. Jeżeli faktycznie napis jest niepoprawny to niby jak miałby wyglądać?
Wystarczy pominac dwa slowa: oficjalny i nieoficjalny, po prostu zostawic tylko build.

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Daj se siana kobieto...
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:44:19 »
...po prostu zostawic tylko build.

I kto się wtedy niby połapie ocb z tym napisem??
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Błąd logiczny
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:44:24 »
Stan jest taki, ze twoim zdaniem nie mam racji, co nie oznacza ze wogole jej nie mam :P

Masz, to fakt, ale tylko częściowo....
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Błąd logiczny
« Odpowiedź #35 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:44:59 »
Smietnik się robi więc zamykam. Takie decyzje proponuje zostawić administracji. Moim zdaniem skoro więcej osób uważa inaczej niż Ty to racze ta większość się nie myli a na pewno nie podporządkuje się jednej osobie. Puki co zamykam. Należy się miłować.