TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Błąd logiczny

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Błąd logiczny
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Czerwiec 2009, 23:46:08 »
Jaki build był oficjalnie i publicznie udostępniony przez MS? Odpowiedź oczywista.
Te 2 co napisali.
A oficjalnie i niepulicznie - reszta.
Kazdy jest oficjalny :P

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Błąd logiczny
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Czerwiec 2009, 23:50:04 »
Tyle że publicznie w sensie że na stronie MS. Widzisz może gdzieś na ich stronie informację o wydaniu buildu 7201? Bo ja nie.
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Błąd logiczny
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Czerwiec 2009, 23:54:17 »
Tyle że publicznie w sensie że na stronie MS. Widzisz może gdzieś na ich stronie informację o wydaniu buildu 7201? Bo ja nie.
Wiem ze na stronie MS dla publiki.
Natomiast, to ze nie ma u nich na stronie info o 7201 wcale nie oznacza ze jest nieoficjalny. Bo co, bo nie ma na stronie? Nonsens.

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Błąd logiczny
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Czerwiec 2009, 23:58:03 »
A czy dokładnie w tym momencie możesz wejść na stronę MS i pobrać build 7201? Przecież 7201 nie udostępnili do szeroko pojętej publiki. Nie podali też o nim informacji, że istnieje, tak więc jest nieoficjalny.
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Błąd logiczny
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:02:07 »
Cytuj
A czy dokładnie w tym momencie możesz wejść na stronę MS i pobrać build 7201?
Jak wyjdzie wersja finalna, to czy jak wejdziesz na strone MS, to czy bedziesz mogl ja pobrac?
Cytuj
Przecież 7201 nie udostępnili do szeroko pojętej publiki. Nie podali też o nim informacji, że istnieje, tak więc jest nieoficjalny.
Mylisz dwa pojecia: (nie)publiczny i (nie)oficjalny.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Błąd logiczny
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:11:36 »
Jak wyjdzie wersja finalna, to czy jak wejdziesz na strone MS, to czy bedziesz mogl ja pobrac?

Ale będzie można ją kupić, czyli mieć ją prosto od dystrybutora, tak samo jak build 7k, czy 7,1k...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Błąd logiczny
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:17:23 »
Jak wyjdzie wersja finalna, to czy jak wejdziesz na strone MS, to czy bedziesz mogl ja pobrac?

Ale będzie można ją kupić, czyli mieć ją prosto od dystrybutora, tak samo jak build 7k, czy 7,1k...
Nie istotne, bo wydawca i tak jest MS, zarowno przy finalnej, 7k, 7,1k, jak i kazdej innej, gdzie nic nie bylo kombinowane przez inne podmioty.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Błąd logiczny
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:20:08 »
Ale reszta nie jest oficjalna, gdyż!: Nie można oficjalnie ściągnąć tamtych wersji ze strony MS, jakto ma miejsce przy 7,1k...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Błąd logiczny
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:24:12 »
Ale reszta nie jest oficjalna, gdyż!: Nie można oficjalnie ściągnąć tamtych wersji ze strony MS, jakto ma miejsce przy 7,1k...
Wracamy do punktu wyjscia. To ze nie mozna sciagnac, bo nie jest udostepniane publicznie, nie oznacza ze jest nieoficjalne, gdyz i tak jest to oficjalne dzielo MS, poniewaz jest jego tworca.

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Błąd logiczny
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:24:57 »
Nie istotne, bo wydawca i tak jest MS, zarowno przy finalnej, 7k, 7,1k, jak i kazdej innej, gdzie nic nie bylo kombinowane przez inne podmioty.
Sorry bardzo za wyrażenie, ale jesteś jak wrzód na d - upierdliwa jak ch**era. Betę i RC można było pobrać ze strony MS. Resztę buildów przez co? Torrenty itp? I tutaj jest ta różnica. Kruczek tkwi w tym, czy pobierając to nie łamiesz praw(a), i czy masz świadomość, czy jest udostępniony przez MS do wszystkich potencjalnych chętnych. Zresztą w jaki sposób inne buildy dostały się do sieci? - Wyciekły. Nie zostały oficjalnie udostępnione do wszystkich.
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Błąd logiczny
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:27:20 »
Kurcze, Madzia... musisz się przyzwyczaić, ze masz tu względy, ale nie aż takie, zeby każdy musił się z tobą zgadzać. :D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Błąd logiczny
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:28:33 »
Nie istotne, bo wydawca i tak jest MS, zarowno przy finalnej, 7k, 7,1k, jak i kazdej innej, gdzie nic nie bylo kombinowane przez inne podmioty.
Sorry bardzo za wyrażenie, ale jesteś jak wrzód na d - upierdliwa jak ch**era. Betę i RC można było pobrać ze strony MS. Resztę buildów przez co? Torrenty itp? I tutaj jest ta różnica. Kruczek tkwi w tym, czy pobierając to nie łamiesz praw(a), i czy masz świadomość, czy jest udostępniony przez MS do wszystkich potencjalnych chętnych. Zresztą w jaki sposób inne buildy dostały się do sieci? - Wyciekły. Nie zostały oficjalnie udostępnione do wszystkich.
Nie chodzi o dostepnosc oficjalna lub nieoficjalna, tylko o konkretny produkt ktory jest oficjalny bo wydal go MS.

Kurcze, Madzia... musisz się przyzwyczaić, ze masz tu względy, ale nie aż takie, zeby każdy musił się z tobą zgadzać. :D
Zgadzac sie nie musisz, ale taki jest stan faktyczny.
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec 2009, 15:25:58 wysłana przez Mirahz »

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Błąd logiczny
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:31:01 »
Nie chodzi o dostepnosc oficjalna lub nieoficjalna, tylko o konkretny produkt ktory jest oficjalny bo wydal go MS.
Jakim cudem Windows nie miałby być wydany przez MS? To technicznie niemożliwe.

P.S: Ile godzin zamierzasz się jeszcze wykłócać? Ja muszę iść wreszcie spać!
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Błąd logiczny
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:32:57 »
Zgadzac sie nie musisz, ale taki jest stan faktyczny.

Stan jest taki, że nei masz racji, a jeżeli lukas coś powie to musi mieć rację więc się już nei wykłócaj. :-*
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Błąd logiczny
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:35:54 »
Nie chodzi o dostepnosc oficjalna lub nieoficjalna, tylko o konkretny produkt ktory jest oficjalny bo wydal go MS.
Jakim cudem Windows nie miałby być wydany przez MS? To technicznie niemożliwe.

P.S: Ile godzin zamierzasz się jeszcze wykłócać? Ja muszę iść wreszcie spać!
No wiec wlasnie caly czas o tym pisze.
To idz spac :D