TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Killzone problem lvl3

Killzone problem lvl3
« dnia: 12 Czerwiec 2009, 21:07:24 »
Witam brać forumową. Od paru tygodni mam PS2 i uważam, że jest to świetna konsola, jak i więcej nie powrócę do grania na PC bo to bez sensu ;p Lecz nie o tym. Pytanie dla fanów tej gry - jestem mianowicie w misji 3 w parku z biało kwitnącymi drzewami(wiśnie ? ). Ładnie podszedłem Luger Helgastów i w większości poszedł head, i tak wyczyściłem całą plansze i co dalej ? O ile w każdej innej misji zawsze znajdowałem drzwi, główną potyczkę czy "bossa" tak tutaj motam się po parku i nie mam pojęcia co zorobić ... - doradzcie ?

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Killzone problem lvl3
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Czerwiec 2009, 23:54:08 »
Wiesz co lukas, wiem że nie na temat ale zmodyfikuj temat na coś ala "Gry - pomocna dłoń". Żebyśmy nie zakładali "jak przejść" dla każdej gry tylko jak ktoś miały jakiś problem to by pisał w tym temacie, ok? :)

P.S. niestety/stety nie mam ps2 ale na forum ktoś na pewno ;)

P.S.2 - udzielszasz się może na forum.gram.pl i odsyłasz ludzi jak ja na windows7.pl? :D
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec 2009, 00:52:27 wysłana przez barthd »
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: Killzone problem lvl3
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:36:54 »
Niestety nie udzielam się, ale chyba zaczne;p Również nie mam ps3 a ps2- bo killzone na ps2 jest ;p Posprzątam i poprzyklejam jutro jak wytrzeźwieje, dobranoc.

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Killzone problem lvl3
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:52:16 »
a tak, źle przeczytałem :) poprawka. a ps2 ma brat :P może keidyś wypróbuję bo słyszałem że fajna propozycja ale czasu nie mam a teraz gram w Mass Effect :P
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: Killzone problem lvl3
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Czerwiec 2009, 16:21:58 »
Jeśli  chodzi o ps2 to zabawa przednia :) Tyle, że niektóre gry oryginalne mam przysłane ze stanów w formacie NTSC, którego mój TV nie obsługuje i obcina mi obraz... Aby przerobić na PAL musiałbym zrobić obraz płyty i pobawić się jednym programem, niestety wtedy musiałbym już nagrać na zwykła płytke DVD, a wtedy to już zwykły pirat.

Odp: Killzone problem lvl3
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Czerwiec 2009, 17:01:03 »
Jeśli  chodzi o ps2 to zabawa przednia :) Tyle, że niektóre gry oryginalne mam przysłane ze stanów w formacie NTSC, którego mój TV nie obsługuje i obcina mi obraz... Aby przerobić na PAL musiałbym zrobić obraz płyty i pobawić się jednym programem, niestety wtedy musiałbym już nagrać na zwykła płytke DVD, a wtedy to już zwykły pirat.

Nie - jest to kopia zapasowa, a polskie prawo pozwala tak robić, żeby oryginału nie piłować. Przecież FMCB ten exploit na karte pamieci co sie wgrywa też jest legalny, bo skoro polskie prawo pozwala uruchamiać kompie zapasowe to nie ma problemu, a i nie zawiera kodu sony. Jest też inny sposób - konwerter ntsc/pal za ok 30zł. Polecam kupić. Podłączasz między konsolą a tv.

Dobrze a ktos zna odpowiedz na mój problem ;p ?

Odp: Killzone problem lvl3
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Czerwiec 2009, 17:13:59 »
Ja niestety nie pomogę, bo gry nie posiadam, poradnika szukałem i nie znalazłem. A czy polskie prawo nie zabrania modyfikacji takiej kopii zapasowej? Bo przerabiałbym ntsc/pal programowo.

Odp: Killzone problem lvl3
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Czerwiec 2009, 17:40:42 »
Znam ten program, w zasadzie nie przerabiasz a jedynie pomniejszasz rozdzielczość. W zasadzie podłączając PS3 full hd pod zwykły kukuryźnik też pomniejszasz rozdzielczość, więc mi się wydaje ze jest to legalne. W 100% legalne są konwertery które są bardzo tanie, a i nie potrzeba grzebać z nagrywaniem.

Właśnie w necie same solucje do K2 a jedynka jakby wyparowała.