TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Serwer VPC- pytanie

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Serwer VPC- pytanie
« dnia: 06 Czerwiec 2009, 12:47:30 »
Czy serwer XEN128 stąd: http://www.hitme.net.pl/xenlinux-details.php
ma Windowsa?
Jeśli nie to czy zna ktoś tani serwer VPS (do 40zł/mc) z Windowsem XP, a jeśli nie XP to Server 2k3?

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Serwer VPC- pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwiec 2009, 12:49:06 »
Wydaje mi sie aczkolwiek moge sie mylic ze na WinXP to raczej nie znajdziesz. Głownie to Linux ;p

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Serwer VPC- pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Czerwiec 2009, 12:49:59 »
a w takim razie jakakolwiek winda?

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Serwer VPC- pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Czerwiec 2009, 12:52:41 »

Odp: Serwer VPC- pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Czerwiec 2009, 13:23:33 »
Tylko musisz pamiętać, że wszystkie z Windows będą dużo droższe.

PS. Ja bym tam nie chciał z windowsem, jak taki BDOS wyskoczy :D

Były nawet darmowe VPC na czeskim pipni.cz, czasami otwierają darmową rejestrację. Ja mam tam taki nieużywany serwerek do niewielkich zadać, najczęściej używam jako ftp, robie tam backupy, ale na serwer gier się nie nadawał.

Offline req

Odp: Serwer VPC- pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Czerwiec 2009, 22:49:20 »
Tutaj mają dosyć ciekawą ofertę, jeśli chodzi o VPS-y na platformach od MS jak i Unixach. Korzystałem z ich usług kupę czasu. Bardzo porządna firma z konkretnym supportem 24h/doba. Możnaby to nazwać nawet "amerykańską jakością", bo po przystępnej cenie masz pełen serwis. Gdy potrzebowałem jakąś dodatkową konfigurację - robili mi to po kilkunastu minutach od napisania maila do supportu, chociaż nie mają takiego obowiązku. Śmieszne ceny jak za takie usługi. Serwery bardzo szybkie, z tym że z Polski do USA dosyć daleko i może przeszkadzać małe spowolnienie transferu między kontynentami. Ja płaciłem kartą, nie ma problemu z płatnościami.

Link: http://vpsland.com/windowsplans.html