TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

program do odwarzania video

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Październik 2010, 12:27:08 »
Rejestr trzeba czyścić po dezinstalacji k-lite, potem zainstaluj win7codecs i uruchom konfiguracje. W oknie zaznacz na dole sugest setting po tym przejdz do swap i zaznacz Disable windows dmo codec i opcje wyzej tez zaznacz. teraz powinno ci odtwarzać filmy w wmp.
Pozdrawiam wszystkich.

Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Październik 2010, 09:47:38 »
Dziekuje serdecznie. W koncu mi dziala jak nalezy ;) To oznacza ze K-Lite nie jest w pelni kompatybilny z Siodemka i wmp 12? Ale niestety nadal nie dzialaja mi .rmvb. Jest jakis sposob na to? Mialem real alternative ale nie pomoglo.

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Październik 2010, 08:09:03 »
a instalowałeś win7codecs z opcją realmedia czy ją odznaczyłeś ? W K-Lite tez się da wymusić współprace z WMP lecz niestety trzeba przejść przez skomplikowany trochę konfigurator co niestety może przysporzyć nie lada problemów. Po za tym zauważyłem ze jest problem miedzy win 7 paczką K-lite a sterownikami od X-Fi Music u mnie. Po zainstalowaniu K-Lite i odtworzeniu filmu w BEST Playerze wszystko było OK. ale już później jak włączałem MP3 z Foobara to miałem wrażenie ze dźwięk jest przestrzenny mino iż na sterowniku od X-FI nie miałem włączanego dźwięku przestrzennego.
« Ostatnia zmiana: 28 Październik 2010, 08:29:01 wysłana przez McVein »
Pozdrawiam wszystkich.

Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Październik 2010, 11:52:36 »
Zaznaczylem wszystkie opcje lecz na liscie realmedia wlasnie nie znalazlem. Niby w konfiguracji ffdshow jest realmedia. Dodatkowo wmp zawiesza sie przy rmvb.

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Październik 2010, 11:45:16 »
U mnie te pliki normalnie są odtwarzane w WMP ale osobiście wole Best playera :) EW. zrób tak ze odinstaluj win7codecs i Real alternative i dopiero zainstaluj win7codecs.
Pozdrawiam wszystkich.

Offline Grechu

  • ***
  • 153
Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Październik 2010, 12:40:39 »
A ja lubie wmp ;) tzn. podoba mi sie. A poza tym chcialbym rozwiazac ten problem. Da sie w ogole?
KM Player ma kilka skórek a la WMP.

Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Listopad 2010, 18:34:16 »
Mialem K-lite i real alternative i je usunalem. Zainstalowalem 7codecs no i nadal nie dzialaja rmvb. To powinno bez real alternative dzialac?

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Listopad 2010, 09:34:48 »
Win7codec ma w sobie kodeki od plikow real ale nie wiem czemu u ciebie nie działa
Pozdrawiam wszystkich.

Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Grudzień 2010, 06:13:04 »
Ja filmów polecam The KM Player . Ma on wbudowane kodeki oprócz real alternative . Do filmów HD polecam kodek CoreAVC Professional . W km player trzeba go ustawić w zewnętrznych kodekach video H 264 i AVC1 , natomiast odznaczyć H 264 i AVC1 w wewnętrznych kodekach .
|nVIDIAnForce520|AMD Athlon64 X2 6000+ 3,0Ghz|nVidia Geforce 8800GT512MB|WD250GB|2GB RAM 800MHZ|

Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Luty 2011, 16:10:20 »
Po zainstalowaniu nowe systemu w końcu rmvb mi chodzą w wmp 12 ;) Ale mam problem z miniaturkami filmów po właczeniu zalecanych ustawień sharka. Gdy to wyłączę to są ale i tak nie we wszystkich. Da się coś z tym zrobić?

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Luty 2011, 21:51:53 »
Polecam testy i ogólnie sam best player 2.0 Niezawodny z kodekami ffdshow
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Luty 2011, 17:28:32 »
Polecam testy i ogólnie sam best player 2.0 Niezawodny z kodekami ffdshow

a jak sobie radzi z tymi kodekami odtwarzajac rmvb ? bo o to konkretnie chodzi .

p.s. tomeh az nie chce sie czytac spamowania a duzo tego sypiesz