TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

program do odwarzania video

program do odwarzania video
« dnia: 04 Czerwiec 2009, 14:08:54 »
mam nastepujacy problem posiadam windowsa 7 jeednak po zainstalowaniu allplayer nie dziala mi dzwiek:(
moze jakies sugestje? tak samo jest przy best playerze:( moze ktos moze podac jakis bezplatny odtwarzac z mozliwoscia sciagania napisow do filmow ktory bylby w pelni kompatybilny z windows 7.

Offline Serkus

  • ****
  • 367
Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Czerwiec 2009, 14:27:55 »
A masz odpowiednie sterowniki w grane od dźwięku?

Offline Gustaw

  • ***
  • 203
  • no pain, no game...
Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Czerwiec 2009, 14:32:17 »
allplayer wersja 3.7.6.5 nie sprawdza sie na Win7 , mi tez szwankuje i zawiesza sie. ale gdzies czytalem ze pracuja na wydaniem kolejnym poprawionym z kompatybilnoscia z Win 7 ;)

Offline topiq

Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Czerwiec 2009, 14:33:00 »
U mnie Allplayer 3.7 działa bez zarzutu. Musisz mieć coś ze sterownikami nie tak. Próbuj VLC 1.0 RC. Ma kodeki wbudowane. Jeśli tam Ci pójdzie to coś z kodekami nie halo, jeśli dźwięku nadal nie będzie to sterowniki karty dźwiękowej przeinstaluj.
U mnie miałem problem z dźwiękiem w mpg po instalacji Winfasta ale tylko w WMP12. Winę ponosił kodek, który instaluje się wraz z oprogramowaniem do tej karty TV i nie jest jeszcze kompatybilny z W7.

Ponoć Allplayer 4.0 jest już gotowy, ciekawe kiedy wyjdzie.

Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Czerwiec 2009, 14:33:31 »
Polecam do filmow z napisami GOM Player. A tak wogole to WMP12 lub MPC do reszty.

Pozdrawiam


AMD & NVIDIA FAN !


Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Czerwiec 2009, 14:34:23 »
mam nastepujacy problem posiadam windowsa 7 jeednak po zainstalowaniu allplayer nie dziala mi dzwiek:(
moze jakies sugestje? tak samo jest przy best playerze:( moze ktos moze podac jakis bezplatny odtwarzac z mozliwoscia sciagania napisow do filmow ktory bylby w pelni kompatybilny z windows 7.

Myślę, że to zależy od konkretnego pliku wideo i związanych z nim kodeków.
U mnie na Windos 7 7100 i Best Player większość plików działa jak należy, ale w niektórych dźwięk ucina się po pierwszych kilku sekundach i już do końca cisza ...
Używam przez to sporadycznie VLC 1,0 RC1 - on chyba jednak nie ma możliwości ściągnięcia napisów z Internetu.
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Czerwiec 2009, 15:03:04 »
Ja cały czas używam Best Playera
A kodeki do tego to Win7codecs od Shark007
Wszystko chodzi idealnie  :D


Edit:  Ooo, ktoś mi plusika dał ;)
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec 2009, 19:44:57 wysłana przez grzegorz7853 »

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Czerwiec 2009, 17:37:07 »
Kiedyś zainstalowałem ffdshow, który zawiera masę różnych kodeków i bardzo się na nim zawiodłem. Według mnie takie paczki instalują mnóstwo śmieci... Po instalacji ffdshow jakość filmów była podejrzanie zła. Dziwnie zmieniały się kolory, wyświetlało się kilka ścieżek napisów jednocześnie, filmy nie odtwarzały się tak płynnie, jak tego oczekuję (a w tej kwestii jestem bardzo wymagający). Nie, nie lubię takich paczek do wszystkiego i... do niczego.

Jest zwolennikiem instalowania tylko tego, co jest potrzebne, bez zbędnych dodatków. Niezbędne minimum. Pod Vistą z kodeków miałem Xvid, AC3 i dodatkowo program VLC.

A Windows 7? Tu nie trzeba nic! Jedynie doinstalowałem program VLC, który praktycznie odtwarza wszystko i jeśli znajdzie się coś, czego nie odtworzy mi WMP lub chcę coś oglądać z napisami, to uruchamiam VLC. I tyle. Po co śmiecić? :P
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec 2009, 17:40:11 wysłana przez Luke »

Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Czerwiec 2009, 21:28:48 »
Moim zdaniem K-lite codec pack + WMP12. tylko i wyłącznie. Żadnych innych śmieci...
PC1: Intel Celeron 2,6ghz, 1GB RAM, ATI 9200SE 128MB, 80GB HDD, Windows 7 RTM Starter
PC2: HP DV5-1170ew: Intel Core2Duo 2,26ghz, 4GB RAM, NVIDIA 9600M GT 512MB, 320GB HDD, Windows 7 RTM Ultimate/ Home Premium x64

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Czerwiec 2009, 21:33:59 »
Moim zdaniem K-lite codec pack + WMP12. tylko i wyłącznie. Żadnych innych śmieci...

Używałem K-Lite prawie 10 lat, aż w końcu przesiadłem się na zestaw CCCP.
W CCCP podoba mi się minimalizm, K-Lite wydaje mi się mocno przeładowany.
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Październik 2010, 17:11:42 »
Witam. Odswieze troche temat gdyz mam problem. Zainstalowalem K-Lite codec pack mega ale wmp 12 nie chce mi korzystac z tych kodekow tylko z wlasnych o czym swiadczy brak ikonki w trayu, w przeciwienstwie do media player classic gdzie ow ikonka jest i wszystko- tak mi sie wydaje, dziala jak nalezy. Przez wiele filmow wmp 12 nie odtwarza. Czy tez macie taki problem? Da sie to rozwiazac?
Pozdrawiam.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Październik 2010, 16:23:35 »
a ja polecam kmplayer i jeden kodek: realalternative - i wiecej nic nie trzeba.:)

Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Październik 2010, 18:23:59 »
A ja lubie wmp ;) tzn. podoba mi sie. A poza tym chcialbym rozwiazac ten problem. Da sie w ogole?

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Październik 2010, 19:16:12 »
Witam. Odswieze troche temat gdyz mam problem. Zainstalowalem K-Lite codec pack mega ale wmp 12 nie chce mi korzystac z tych kodekow tylko z wlasnych o czym swiadczy brak ikonki w trayu, w przeciwienstwie do media player classic gdzie ow ikonka jest i wszystko- tak mi sie wydaje, dziala jak nalezy. Przez wiele filmow wmp 12 nie odtwarza. Czy tez macie taki problem? Da sie to rozwiazac?
Pozdrawiam.

Proponuje odinstalować K-lite codec i zainstalować win7codecs od shark007 ponieważ tylko na tej paczce kodeków możesz wymusić na wmp używanie innych kodeków niż systemowych. A w dodatku w prosty sposób to zrobisz. :)
Pozdrawiam wszystkich.

Odp: program do odwarzania video
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Październik 2010, 14:57:09 »
A moze uchylic rabka tajemnicy jak to zrobic? :D Bo wczesniej mialem win7codecs i jakos tez mi nie dzialaly na wmp12. I czy wystarczy deinstalacja k-lite z poziomu programu czy trzeba rejestr czyscic?