TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jak zostać testerem Windows 7?

Offline michau

  • *****
  • 3974
Jak zostać testerem Windows 7?
« dnia: 02 Listopad 2008, 12:23:06 »
Witam,
 czy istnieje możliwość zostania testerem wersji beta nowego systemu? Czy to jest może zamknięte grono ludzi? Jaka jest możliwość zostania takim testerem i co trzeba zrobić, jakie warunki spełnić?


Odp: Jak zostać testerem Windows 7?
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Listopad 2008, 12:41:57 »
Z tego co wiem, to do wersji Mx mają dostęp tylko chętni subskrybenci TechNeta lub MSDN-a, a bety są zazwyczaj udostępniane publicznie jako wersjaewaluacyjna. Przynajmniej tak było z Vistą

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Jak zostać testerem Windows 7?
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Listopad 2008, 12:47:41 »
Czyli żeby testować betę Sevena to nie będzie się trzeba nigdzie rejestrować?

Odp: Jak zostać testerem Windows 7?
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Listopad 2008, 12:56:27 »
żeby zostać testerem trzeba dostać zaproszenie od MS. Aby je dostać trzeba się zasłużyć w testach innych produktów w witrynie MS Connect.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Jak zostać testerem Windows 7?
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Listopad 2008, 12:58:50 »
Czyli nie jest tak pięknie jak napisała Chinka :/

Offline Fix

Odp: Jak zostać testerem Windows 7?
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Listopad 2008, 13:20:49 »
Ja bym się tam zarejestrował, ale nie mam 18 lat xD.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Jak zostać testerem Windows 7?
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Listopad 2008, 13:24:58 »
Ale czy sama rejestracja wystarczy?

Offline Fix

Odp: Jak zostać testerem Windows 7?
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Listopad 2008, 13:26:12 »
Wygląda na to, że tak.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Jak zostać testerem Windows 7?
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Listopad 2008, 13:27:12 »
revanmj pisał że trzeba się zasłużyć  ???

Offline Fix

Odp: Jak zostać testerem Windows 7?
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Listopad 2008, 13:31:27 »
Michau, bardzo fajnie by było, jakbyś miał Jabber-a. Byśmy pogadali, bo właśnie się tam zarejestrowałem i bym Ci powiedział co i jak. Widzę, że ludzie tutaj zgłaszają kandydaturę do testowania Windows 7 i podają, co robili dla Microsoftu wcześniej (testowanie Visty np.).

Mój Jabber: f-oken@aqq.eu
...

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Jak zostać testerem Windows 7?
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Listopad 2008, 13:35:13 »
żeby zostać testerem trzeba dostać zaproszenie od MS. Aby je dostać trzeba się zasłużyć w testach innych produktów w witrynie MS Connect.

Nie prawda!
Aby zostać testerem Windows należy wypełnić ankietę która zostaje ogłoszona w odpowiednim czasie (w przypadku Visty był to sierpień 2005) dostaje się meila jak sie jest zarejestrowanym na connect, przykład:

Dear Microsoft Beta Tester,

We are pleased to offer you an early preview of Windows, Code-Name "Longhorn," by extending this invitation to join the Longhorn beta program. Your participation is completely voluntary. Longhorn Beta Program participants will preview software for the next generation of Windows as well as Internet Explorer 7 for Windows XP and Windows Server 2003. If you choose to participate you will have the opportunity to provide Microsoft with feedback as we continue work on these exciting new releases.

What is Windows Code-Name "Longhorn"?

The next version of Windows, Code-Name "Longhorn," promises to be the most secure and intuitive idf itd


 , potem czeka się na numer invitation i tyle ;)

Co do Windows 7 to w pierwszej kolejności dostaną zaproszenia osoby które testowały Windows Viste i może dodatkowo będzie przeprowadzony nabór.  
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Jak zostać testerem Windows 7?
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Listopad 2008, 13:41:17 »
Zobaczymy czy będą chcieli więcej testerów. I tak się pewnie pokaże w sieci bo wycieknie :/

Offline Fix

Odp: Jak zostać testerem Windows 7?
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Listopad 2008, 13:47:57 »
Ja widzę, że na Microsoft Connect znajduje się lista 877 uczestników, która chciałaby testować Windows 7. Potem na Twój e-mail przychodzi wiadomość, w której będzie zawarta odpowiedź na Twoją prośbę. Coś w stylu tego, co sCooBy^ podał. Ja napisałem taką prośbę (jestem zarejestrowany jako Cofix, bo Fix było już zajęte :-P):

I'd like to be a tester Windows 7
CoFix

Hello!

I too would like to report to the testing of Windows 7

If you require an earlier work in favor of Microsoft, is always tested
all the beta products available on the www.microsoft.com website. For
example, Microsoft Expression, all the Windows Live products (with
OneCare), Windows Vista...

Really scary, I would like to go. Please consider my request.

Thank you,
Cofix.

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Jak zostać testerem Windows 7?
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Listopad 2008, 13:48:02 »
Zobaczymy czy będą chcieli więcej testerów. I tak się pewnie pokaże w sieci bo wycieknie :/

Słyszałem ploty na connect że MS odpali w grudniu publiczny program beta, ale nie wiadomo ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Jak zostać testerem Windows 7?
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Listopad 2008, 13:57:15 »
Takiej zamotanej rejestracji to ja jeszcze nie widziałem  :o