TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Win7Vista Exclusive: Confirmed Date of Expected Windows 7 RTM

Offline ARTi87

  • ****
  • 270
Cytuj
Before I say anything else, I will say that this informtion is based on an internal document from a close Microsoft Partner. This date has been consistent for 2 months. Of course, if there are any sort of show stoppers, this date is subject to change, and we will be sure to nofity you if there are any changes.
 
June 30th will be the date the code for windows 7 will be signed off and released to manufacturing. This news comes from one of Microsoft's very close partners and we here at Win7Vista are the first to provide it to you. Attached below is a graphic direct from this partner (with some modifications so we don't reveal the source, as this is obviously very confidential information). This graphic also reveals that Windows 7 will enter a code frozen RTM escrow on June 7th.
 
You may notice it lists the RC date as April 23. This is in fact the day the code for RC was signed off, 2 days later than it was built. We have no way of telling you the exact date the RTM willl be built, but we expect it to be 1-2 days before the sign off date of June 30. This date comes as no surprise as Microsoft tends to have a habit of signing off RTMs on the last day of the month.
 
Here at Win7Vista we will do our best to be the first to provide you the RTM as soon as we have our hands on it.

Źródło:
http://win7vista.com/index.php?topic=7407.0
« Ostatnia zmiana: 31 Maj 2009, 12:17:08 wysłana przez ARTi87 »

Odp: Win7Vista Exclusive: Confirmed Date of Expected Windows 7 RTM
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Maj 2009, 11:45:17 »
o żeś  w mordę je**ny bambusie  ;D ale szybko to idzie...

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: Win7Vista Exclusive: Confirmed Date of Expected Windows 7 RTM
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Maj 2009, 11:53:34 »
Jeszcze tak szybko to nie szli odkąd pamiętam.
Pozdrawiam wszystkich.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Win7Vista Exclusive: Confirmed Date of Expected Windows 7 RTM
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Maj 2009, 11:54:54 »
Tiaa... Tylko, że to może być fake, tj. ktoś sobie po prostu napisał to od tak...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline run3

Odp: Win7Vista Exclusive: Confirmed Date of Expected Windows 7 RTM
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Maj 2009, 11:56:45 »
Dziwicie się? System stabilny według ostatnich danych ma go już ponad 7 milionów użytkowników  (ja też i to jako postawowy :):) ) więc wiadomo im szybciej tym lepiej  i zacznie zarabiać na siebie. Zwrócą się również  straty z wiązane z pseudo systemem Vista.Ja miałem ją tyko nicałą godzinę .

Offline ARTi87

  • ****
  • 270
Odp: Win7Vista Exclusive: Confirmed Date of Expected Windows 7 RTM
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Maj 2009, 12:13:32 »
Źródło
http://win7vista.com/index.php?topic=7407.0

Odp: Win7Vista Exclusive: Confirmed Date of Expected Windows 7 RTM
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Maj 2009, 14:10:43 »
Spam poszedł do spamowiska klik. Panowie lecimy z tematem, dalsze offtopowanie i dyskusje o nielegalnych praktykach będą sukcesywnie kasowane.


Co do wydania RTM - nie jest to dobrze, że tak prędko chcą wydać ten system. Nie chodzi tutaj o same jego działanie, a o sterowniki i kompatybilność z aplikacjami która kuleje. Nie jest to wina MS a producentów, którzy potrzebują czasu na dostosowanie softu do nowego systemu. Podobna sytuacja była przy viście gdzie wszyscy obwiniali MS za brak softu.
« Ostatnia zmiana: 31 Maj 2009, 14:16:10 wysłana przez lukas_gab »

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Win7Vista Exclusive: Confirmed Date of Expected Windows 7 RTM
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Maj 2009, 14:15:43 »
Trzeba było chociaż zmienić nazwę tematu na coś normalniejszego. Ale to nie dyskusja na temat ;D

Jak premiera ma być 30 lipca to być może na urodziny go kupię. Jak szaleć to szaleć.
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Odp: Win7Vista Exclusive: Confirmed Date of Expected Windows 7 RTM
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Czerwiec 2009, 00:38:34 »
Premiera nie będzie 30 Czerwca, po ptostu wtedy skompulują build RTM, 7200 czy 7300, wycieknie on prawdopodobnie kilka godzin lub dni później, a oficjalna premiera będzie wtedy kiedy miała być (okolice września-grudnia). Microsoft wyznaje zasade "Mamy ale nie damy".

Offline marusg

  • ***
  • 143
  • hej ludziska,będe królem spamowiska
Odp: Win7Vista Exclusive: Confirmed Date of Expected Windows 7 RTM
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Czerwiec 2009, 01:05:23 »
Po mojemu to wszystko idzie zbyt szybko.Im dłużej M$ pracuje/udoskonala Windows 7,tym lepiej dla nas, zwykłych userów.

Siódemkę mam już od wydania beta poprzez kilka build'ów aż do 7137 i jeszcze NIGDY nie miałem żadnego problemu czy BSoD,ale to nie znaczy że inni tych problemów nie mają.Lepiej aby do sprzedaży trafił system maksymalnie dopracowany, bo i po co później nerwowo wydawać Service packi'i itp. Microsoft już sparzył się wydając Vistę,która miała być rewolucją, ale była i po części jest kaszaną.Czyżby zbyt bardzo się pospieszyli?

Na szczęście fachowcy z Redmond poprawili to co kulało w Viście i wydaje mi się że W7 będzie kolejnym hitowym OS'em tak jak wysłużony już XP.

Co do wycieków to na 100% są one kontrolowane i tak jak ktoś wcześniej napisał stanowią formę reklamy.

E5200@3,4Ghz|Gigabyte GA-EP31-DS3L|4GB A-data Gaming Edition|Scythe Mugen|Pentagram Silent Force 460W|CoolerMaster Elite 331|Gainward HD4850 Golden Sample|Segate Baraccuda 500GB|Samsung SyncMaster T190

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Win7Vista Exclusive: Confirmed Date of Expected Windows 7 RTM
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Czerwiec 2009, 15:32:30 »
Najdziwniejsze jest to, że na W7 działa 90% programów, jakie miały okazję egzystować u mnie na XP.

June, nie July? Może i lepiej. Ale rzeczywiście mogliby posiedzieć nad nim trochę dłużej i dopracować.
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: Win7Vista Exclusive: Confirmed Date of Expected Windows 7 RTM
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Czerwiec 2009, 17:59:49 »
Panowie zwróćcie uwagę na to ze M$ uważa ze nie ma sensu dłużej zwlekać z wydaniem RTM. Jak widać od wersji RC1 system działa szybko i stabilnie. Nie dziwi mnie ze chcą wydać RTM szybciej niż planowali a to dlatego iż uznali ze nie ma sensu trzymać czegoś co już jest gotowe do sprzedaży. A te 10 procent programów które nie działają to nie jest wina M$ tylko twórców tych programów i to oni powinni się zająć ich poprawnym działaniem na windows 7 a nie na odwrót.
Pozdrawiam wszystkich.

Offline marusg

  • ***
  • 143
  • hej ludziska,będe królem spamowiska
Odp: Win7Vista Exclusive: Confirmed Date of Expected Windows 7 RTM
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Czerwiec 2009, 18:09:29 »
z tym że "korporacja MikroMiękko" może zrobić powtórkę z rozrywki i tak jak pisał Urban92 "mamy, ale nie damy"

dla nie wtajemniczonych artykuł mojego ulubionego redaktora ;D http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=217&Mamy+ale+nie+damy++akt+II
E5200@3,4Ghz|Gigabyte GA-EP31-DS3L|4GB A-data Gaming Edition|Scythe Mugen|Pentagram Silent Force 460W|CoolerMaster Elite 331|Gainward HD4850 Golden Sample|Segate Baraccuda 500GB|Samsung SyncMaster T190