TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Dziwnie wolne uruchamianie win 7 build 7127

Dziwnie wolne uruchamianie win 7 build 7127
« dnia: 29 Maj 2009, 19:32:39 »
witam.mam builda 7127. i czasami moj windows sie dziwnie wlacza.mianowicie po ekranie startowym z napisem zapraszamy pojawia sie czarny ekran z widoczna jedynie myszka i napisem wodnym.i nie chce sie uruchomic.wiec zeby go uruchomic wciskam windows+alt aby sie wylogowac, a pod moim kontem pisze " zablokowane" . no ale klikam na niego i wkoncu jakos sie wlaczy ale tez wolno.i najciekawsze jest to ze tak sie zdaza co jakis czas\, nie przy kazdym uruchamianiu.ogolnie startuje bardzo szybko... dodam ze w msconfig i w programie quick startup w programach autostartu mam odznaczone co sie da. czy ma rowniez taki problem? moge liczyc na wasza pomoc?

Offline beholder

  • ***
  • 172
  • Remeber everything. Forgive nothing.
Odp: Dziwnie wolne uruchamianie win 7 build 7127
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maj 2009, 19:34:47 »
Przeskanuj kompa jakimś programem typu CCleaner czy Tuneup Utilities, może problem się rozwiąże.

Odp: Dziwnie wolne uruchamianie win 7 build 7127
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Maj 2009, 19:36:49 »
Przeskanuj kompa jakimś programem typu CCleaner czy Tuneup Utilities, może problem się rozwiąże.
do tuneup wole juz nie wracac! przez niego musialem reinstalowac system :/ czy to moze byc wirus? dodam ze na wszykich buildach tak mi sie zdarzalo.