TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Charakter, treść forum.

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #30 dnia: 29 Maj 2009, 22:20:00 »
ale swoją drogą 1/2 użytkowników w7 korzysta z innych buildów niż 7100 i 7000 więc myślę że ta połowa by poszła na inne fora...
zrobiła by się straszna cenzura :(

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #31 dnia: 29 Maj 2009, 23:45:29 »
Czemu? Watpie w to. Zauwaz ze ta czesc userów o ktorych mowisz ma mniej niz 10 postow i tylko spami proszac o linki do torrentow etc. Jak dostanie to zazwyczaj sie juz nie udziela. Takie moje zdanie.

Offline req

Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #32 dnia: 29 Maj 2009, 23:56:34 »
Jestem tutaj dużo krócej niż większość z was. Fora na ogół traktuję jako dobre źródła informacji. Są dobrymi źródłami informacji, gdy są odpowiednio zarządzane. Oczywiście nie twierdzę, że akurat to forum prowadzone jest źle. Każdy z nas ma swoje zajęcia i nie każdy może poświęcić na forum określoną ilość czasu. Moim zdaniem przydałoby się 2-3 nowych moderatorów. Przydałby się team, który obrałby sobie jeden cel, szedłby jedną, prostą drogą i żeby zrobił tutaj konkretny porządek. By użytkownicy nowi jak i już doświadczeni nauczyli się, że nie warto dublować tematów, warto korzystać z opcji szukaj i że czasem warto wcale się nie wypowiadać.

Ponadto regulamin mógłby być nieco jaśniejszy. W tej chwili nie ma w nim żadnych konkretów. Nawet jeśli ktoś się z nim zapozna, to i tak narobi do talerza, bo mimo "tabliczki" ostrzegawczej - nie ma jasno określonej kary. Część użytkowników ma skłonność do notorycznego łamania następujących punktów regulaminu: 9, 10, 12.

To forum ma olbrzymi potencjał, zapewnioną świetlaną przyszłość przez MS, bo przecież Win7 to ich flagowy produkt ostatnich lat, a domena jest wprost idealna. Nie warto marnować takiej szansy i zaniedbywać forum, by odstraszało ludzi nikomu niepotrzebną treścią i żenująco niskim poziomem.

Wierzę w obecną ekipę i przyszłych nowych członków, o ile będą. Trzymam kciuki ;)
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2009, 23:58:06 wysłana przez req »

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #33 dnia: 30 Maj 2009, 15:16:08 »
lukas_gab został Moderatorem Globalnym. Oczywiscie warez na tym forum jest zabroniony.

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #34 dnia: 30 Maj 2009, 15:24:56 »
To wypadaloby poprawic i udoskonalic nieco regulamin ;)

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #35 dnia: 30 Maj 2009, 15:33:50 »
Dziwie sie, ze tak trudno to zrozumiec.
Cytuj
2. Zabronione jest umieszczanie na łamach forum wszelkiego rodzaju numerów seryjnych, czyli tzw. seriali.

3. Zabronione jest umieszczanie linków do stron zawierających oprogramowanie pirackie, (tj. warez), cracki, oraz numery seryjne (tj. seriale).

Strona oznacza również dokument html (nie chodzi tutaj tylko o charakter serwisu). Mysle, ze wszystko jasne.

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #36 dnia: 30 Maj 2009, 15:36:04 »
Ja to rozumiem ale inni nie ;) I ciagle jest spam w postaci proszenia o torrenty etc.

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #37 dnia: 30 Maj 2009, 15:42:42 »
karać banami i po problemie ;)

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #38 dnia: 30 Maj 2009, 15:43:42 »
Mi to mowisz? :P

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #39 dnia: 30 Maj 2009, 15:54:07 »
a co priv'a napisałem?;P Moim zamiarem było poinformowanie modów/administracje o moim pomyśle ;D

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #40 dnia: 30 Maj 2009, 16:52:38 »
Faktem jest, że moderacja trochę kuleje. Powinny być regulacje dla moderatorów - np codzienne logowanie itp, a nie, ze dostaje moda, 5 dni popracuje i już dalej mu się nie chce. Co z tego, że kolejny user został moderatorem? Tu trzeba jakiejś reformy, (w tym regulaminu, żeby jasno dawał do zrozumienia, że to nie jest forum warezowe, i że za linki ban lub ostrzeżenie) a nie tymczasowych rozwiązań.

A propo moderatorów - od 13 nie zauważyłem, żeby któryś mod był online.
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2009, 16:55:29 wysłana przez MikeHunt »
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Maj 2009, 17:20:45 »
A propo moderatorów - od 13 nie zauważyłem, żeby któryś mod był online.

Chłopie, a czego ty oczekujesz? Jest tylko 4 modów, więc nie musi akurat tak być, że jakikolwiek akurat jest, w końcu nikt cały czas na forum nie siedzi, bo przecież to nie jest nikogo najważniejsze zajęcie życiowe....
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #42 dnia: 30 Maj 2009, 17:23:05 »
A propo moderatorów - od 13 nie zauważyłem, żeby któryś mod był online.

Chłopie, a czego ty oczekujesz? Jest tylko 4 modów, więc nie musi akurat tak być, że jakikolwiek akurat jest, w końcu nikt cały czas na forum nie siedzi, bo przecież to nie jest nikogo najważniejsze zajęcie życiowe....

I tak szacunek dla nich, bo robią to z własnej woli (nikt im za to nie płaci)...

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #43 dnia: 30 Maj 2009, 17:25:06 »
Ale cóż taka jest prawda, że dwóch modów prawie tu nie działa, jednego od bardzo dawna nie ma(japan), a drugi bardzo żadko tu bywa(ziebal). Więc teraz będzie jakby było dwóch modów...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Charakter, treść forum.
« Odpowiedź #44 dnia: 30 Maj 2009, 17:26:07 »
Chłopie, a czego ty oczekujesz? Jest tylko 4 modów, więc nie musi akurat tak być, że jakikolwiek akurat jest, w końcu nikt cały czas na forum nie siedzi, bo przecież to nie jest nikogo najważniejsze zajęcie życiowe....

Wiem. Moderatorzy też mają swoje życie. I nie będę się już czepiać. :D Taki głupi nawyk zwracania uwagi.

Ale moderatorzy by się jeszcze przydali. Jeden nowy na 100 aktywnych użytkowników? Pikuś.
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P