TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Reputacja

Odp: Reputacja
« Odpowiedź #30 dnia: 12 Czerwiec 2009, 22:38:13 »
Panie i panowie

http://www.windows7.pl/forum/index.php?action=profile;u=587

Naprawdę nie ma o czym gadać. To jest błąd że takie coś jest, i jak wspominałem nie warto na to zwracać uwagi. Stara ekipa się do tego przyzwyczaiła ale jest nowa, dość aktywna i oświadczam, że ta reputacja niczemu nie slyży. Jako dobrze prowadzona wprowadza świetną zabawe i zoriętowanie w statusie społecznym usera ( takie zamierzenia na pewnym forum świetnie to działało ), natomiast w tej formie jest niczym więc proszę wyciąć to z egzystencji bo i tak nikt nie wie dlaczego ktoś dał + czy - , jak administracja kiedyś mówiła - nie należy się przejmować.


Offline lysyn

  • ***
  • 173
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #31 dnia: 12 Czerwiec 2009, 22:41:55 »
Ok !

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #32 dnia: 12 Czerwiec 2009, 23:21:52 »
Zbugowane.

Co do koncepcji kto dał oceny to nawet fajny pomysł. Tylko że pewnie admini znowu okażą się leniami - deinstalacja obecnego systemu - 45sek, instalacja nowego - 30sek*. Ludzie, zadbajcie trochę o to forum, bo potem się to zemści.


* Skąd wiem? Miałem już u siebie na servie SMF-a.

Czy mi sie zdaje, czy ty juz któryś z kolei raz dobijasz się, że chcesz zainstalować tego moda? Jak Cie pomyliłem to sorki, jeżeli nie to znaczy, że po prostu nikt Cię nie ufa, bo Cię najprawdopodobniej nikt ze forum z osób z wyższej rangi nie zna(czyt. nie zna Cię, np. ziebal, lukas, michau)...


Niet, pomyliłem Cię, a byłem święcie przekonany, ze ktoś chciał dodać jakiś mod do SMFa...

Na zadośćuczynienie, daje link do najlepszego postu na tym forum, stworzonego przez lukas_gaba. :D

http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,635.msg15676.html#msg15676
« Ostatnia zmiana: 12 Czerwiec 2009, 23:32:57 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #33 dnia: 12 Czerwiec 2009, 23:33:08 »
nie to znaczy, że po prostu nikt Cię nie ufa, bo Cię najprawdopodobniej nikt ze forum z osób z wyższej rangi nie zna

Każdemu nie daje swoich danych osobowych. Nie każdy też koniecznie musi mnie znać.

Niet, pomyliłem Cię, a byłem święcie przekonany, ze ktoś chciał dodać jakiś mod do SMFa...

Ja tu tylko od dawien dawna próbuje udowodnić, że kochani admini są trochę zbyt leniwi. Czyżby dla nich te 3-5 minut spędzonych dla dobra forum jest czasem wyrzuconym w błoto??
« Ostatnia zmiana: 12 Czerwiec 2009, 23:42:00 wysłana przez MikeHunt »
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #34 dnia: 12 Czerwiec 2009, 23:39:45 »
Każdemu nie daje swoich danych osobowych. Nie każdy też koniecznie musi mnie znać.

Nie chodzi tu o podawanie danych osobowych, jak imienia, nazwiska, adresu zamiszkania, numera buta.... Chodzi o nawet najmniejsze zapoznanie się, nawet wymienienie pomiędzy sobą kilka wiadomości(jak ja z japanem, którego na forum już najwidoczniej nie ma, lub lukas_gab). ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Czerwiec 2009, 23:48:09 »
Chodzi o nawet najmniejsze zapoznanie się, nawet wymienienie pomiędzy sobą kilka wiadomości

Po tym, jak pewien forumowicz chciał mnie poderwać przez gadulca jestem trochę ostrożniejszy... Jak nie masz sprawy do mnie to nie mamy o czym gadać. Ale dosyć o mnie. Jak będzie z tym systemem reputacji w końcu?
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #36 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:00:47 »
Zbugowane.

Co do koncepcji kto dał oceny to nawet fajny pomysł. Tylko że pewnie admini znowu okażą się leniami - deinstalacja obecnego systemu - 45sek, instalacja nowego - 30sek*. Ludzie, zadbajcie trochę o to forum, bo potem się to zemści.


* Skąd wiem? Miałem już u siebie na servie SMF-a.

Czy mi sie zdaje, czy ty juz któryś z kolei raz dobijasz się, że chcesz zainstalować tego moda? Jak Cie pomyliłem to sorki, jeżeli nie to znaczy, że po prostu nikt Cię nie ufa, bo Cię najprawdopodobniej nikt ze forum z osób z wyższej rangi nie zna(czyt. nie zna Cię, np. ziebal, lukas, michau)...


Niet, pomyliłem Cię, a byłem święcie przekonany, ze ktoś chciał dodać jakiś mod do SMFa...

Na zadośćuczynienie, daje link do najlepszego postu na tym forum, stworzonego przez lukas_gaba. :D

http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,635.msg15676.html#msg15676

Aż się łezka w oku kręci, brakuje mi ekipy z grudnia... Te wypowiedzi na poziomie, teraz mało co czytać takiego mozna... No nic, mówi się trudno :)
Dyskusja trwa, ale może jakiś moderator główny wpadł by sie podzielić uwagami?
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #37 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:09:48 »
Chodzi o nawet najmniejsze zapoznanie się, nawet wymienienie pomiędzy sobą kilka wiadomości

Po tym, jak pewien forumowicz chciał mnie poderwać przez gadulca jestem trochę ostrożniejszy... Jak nie masz sprawy do mnie to nie mamy o czym gadać.

Kto cię chciał poderwać? :lol: Hmm... A czy trzeba mieć jakąkolwiek sprawę, zeby gadać? Można też rozwinąć znajomość jak kilka osób ze ziebalem...:D

Aż się łezka w oku kręci, brakuje mi ekipy z grudnia... Te wypowiedzi na poziomie, teraz mało co czytać takiego mozna... No nic, mówi się trudno :)

Ja bym tam wolał ekipe z okresu kiedy lukas  napisał tamtego posta, czyli luty\marzec\kwiecień. Ah jak ja bym chciał, żeby znów do mnie ziebal napisał zezłoszczony, że nie chce mu się siedzieć na forum bo odpowiadam na każde wątki.... Teraz to są sami nowi userzy, których nie do końca znam dokładnie, bo nie czytam wszytskiego(np.wątki o nowych buildach, bo to w większości śmietniki) no i ziebala na forum brak. :(
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec 2009, 00:11:54 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #38 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:33:55 »
przecież od tego jest PW :P

hmm no tak, to bardziej była ekipa z poczatku tego roku (ja kten czas leci...)
Dokładnie, to było do przewidzenia, że jak pojawi sie 7100 to pojawi się 100tka ludzi z nowymi problemami i masz rację co do śmietników. Do działu ogólnego zaglądam w 60% po tożeby "Zaznaczyć wszystkie jako przeczytane"... Albo wracam z pracy / uczelni a tu w ciekawym dziale o nowym buildzie pojawiło się 8 nowych stron, z których niewiele wynika :/
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #39 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:37:33 »
przecież od tego jest PW :P

Sorki, że pytam ale mózg o tej godzinie już lekko przechodzi mi w stan hibenacji i nie wiem, pewnej rzeczy: do czego to było"przecież od tego jest PW :P" ? :D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Max

  • ****
  • 270
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #40 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:43:23 »
No od czego jest PW? No od gadania :P
Windows Se7en x86 HAIL SEVEN!
Xubuntu 10.10 x64

Poprzednio znany jako MikeHunt, teraz zmienił nick na krótszy. :P

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:44:59 »
Aha, ale i tak lepsze jest gg. :D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #42 dnia: 13 Czerwiec 2009, 00:56:08 »
przecież od tego jest PW :P

Sorki, że pytam ale mózg o tej godzinie już lekko przechodzi mi w stan hibenacji i nie wiem, pewnej rzeczy: do czego to było"przecież od tego jest PW :P" ? :D

spoko ;) to a'propo tego, że ktoś ma jakąś sprawę i zagaduje na gg.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline Sephiroth

  • ***
  • 148
  • ну погоди!
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #43 dnia: 13 Czerwiec 2009, 12:30:45 »
Przepraszam, że się wtrącam, ale też jestem za usunięciem reputacji albo jej rozbudowaniem (czyli możliwość sprawdzenia od kogo i za co dostałem punkt). Ja wiem, że ta reputacja tak naprawdę nie za wiele znaczy, ale mimo wszystko jest to mocno irytujące kiedy nagle znikąd pojawiają się minusy albo plusy. Np. jeszcze wczoraj wieczorem nie miałem żadnego minusa, a dzisiaj rano patrzę... patrzę... wysilam wzrok... i co widzę? Minusa! Za co? Od kogo? Dlaczego? Nie wiem. Najpewniej ktoś miał zachciankę i mi postawił  - "no bo ja mam tyle minusów, a on żadnego, no cham po prostu! Mlehehe teraz już ma minusa, ale frajer!". :/

EDIT: No proszę! A teraz dostałem plusa i minusa! Oczywiście nie wiem kto je dał ani za co. :( Ale minusa to pewnie ta sama osoba co dała poprzedniego, teraz się ten post jej pewnie nie spodobał. :P
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec 2009, 12:40:34 wysłana przez Sephiroth »
| Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.83 GHz | ASUS P5E-VM DO | 6GB RAM DDR2 800MHz CL5 | ASUS nVIDIA GeForce 9800GTX+ 512MB | HDD Samsung 750GB SATA II 32MB 7200 obr/min | Zasilacz Fortron 500W | Samsung SyncMaster T200HD |

Nothing is true. Everything is permitted.

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #44 dnia: 13 Czerwiec 2009, 12:47:08 »
plusa to akurat ja Ci dałem ;)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX