TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

jaka karta muzyczna do win7

Odp: jaka karta muzyczna do win7
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Czerwiec 2009, 12:57:13 »
To dziwne bo ja do tej pory trafiłem na jedną grę na której EAX 5 NIE działał i był to Battlefield 2.

Czy udało Ci się uruchomić dźwięk wielokanałowy w BF2? Walczę z tym już kawał czasu i nie udaje mi się. Mam Audigy 2.

Odp: jaka karta muzyczna do win7
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Czerwiec 2009, 13:35:23 »
BF2 na W7 nie odpalałem ale na XP dźwięk 5.1 był praktycznie od ręki, tylko EAX nie dało się włączyć bo gra pozwala na to tylko na X-Fi.

Odp: jaka karta muzyczna do win7
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Czerwiec 2009, 12:23:16 »
BF2 na W7 nie odpalałem ale na XP dźwięk 5.1 był praktycznie od ręki, tylko EAX nie dało się włączyć bo gra pozwala na to tylko na X-Fi.

Na XP i Audigy2, działa mi 5.1 jak i EAX. Bezproblemowo.
Na siódemce BF2 tylko stereo, pomimo że inne gry mają 5.1. Nie wiem czy do Battlefield nie jest potrzebny sterownik OpenAl ??? Niby się zainstalował ale nic nie pomogło  :'(