TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Witam wszystkich forumowiczów

Witam wszystkich forumowiczów
« dnia: 21 Listopad 2008, 00:51:08 »
W związku z tym iż nie odnalazłem na forum tematu w którym mógłbym się przywitać więc aby nie zaśmiecać forum zrobię to tutaj...
Więc witam wszystkich forumowiczów!!!
mam na imię Marcin i mam 18 lat bardzo się interesuję informatyką lecz nie mam jeszcze takich umiejętności aby coś samodzielnie stworzyć (mam na myśli programowanie lub webmastering) lub naprawić jakiś bardzo skomplikowany problem w systemie (ale instalację Windows i programów mam w małym paluszku a najbardziej lubię grzebac w systemie i rejestrze ;D) lecz mam nadzieje że jeszcze tego wszystkiego się zdążę nauczyć i dogonię innych w tej dziedzinie aby móc w przyszłości znaleźć sobie pracę za jakieś przyzwoite pieniądze w tej branży...

Witam jeszcze raz i pozdrawiam... ;)
Liczę na jakieś ciepłe przywitanie ze strony forumowiczów heh... :)
Pozdrawiam Franki

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Witam wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Listopad 2008, 10:12:53 »
Witamy. Powodzenia :)
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2008, 10:16:58 wysłana przez michau »

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Witam wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Listopad 2008, 14:41:08 »
Ja też serdecznie witam i pozdrawiam. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Witam wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Listopad 2008, 20:07:23 »
Witam nowego uzytkownika :)

Odp: Witam wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Listopad 2008, 21:39:26 »
Ja też witam :)