TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Konkurs G DATA Software & Instalki.pl

Offline MP

Konkurs G DATA Software & Instalki.pl
« dnia: 27 Październik 2008, 13:55:22 »
Z okazji premiery nowych programów firmy G DATA na rok 2009, ogłaszamy konkurs organizowany przez portal INSTALKI.pl i firmę G DATA Software.

Do zgarnięcia jest 40 wersji pudełkowych najnowszych programów zabezpieczających. Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z regulaminem, a następnie odpowiedzieć na trzy pytania związane z produktami G DATA. Każdy uczestnik otrzyma kupon rabatowy do wykorzystania na stronie www.sklep.gdata.pl, a na zwycięzców czekają najnowsze programy G DATA z linii 2009, zdobywające pierwsze miejsca w najważniejszych testach pakietów bezpieczeństwa.

Każdy użytkownik który poprawnie odpowie na pytania może wygrać jedną z atrakcyjnych nagród. Firma G DATA Software ufundowała 40 wersji pudełkowych swojego oprogramowania. Do zdobycia jest po 10 sztuk z każdej wersji produktów G DATA. Więcej informacji o nagrodach znaleźć można tutaj.

Konkurs rozpoczyna się 22 października 2008 o godzinie 00.00, a kończy się 10 listopada 2008 o godzinie 24.00. W tym czasie można przesyłać swoje zgłoszenia, zwycięzców wyłonimy drogą losowania w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć powodzenia wszystkim uczestnikom.

Zapraszamy na stronę konkursową: http://www.instalki.pl/gdata2009/