TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wyciekły języki do 7127 0 090507-1820 x86fre client en-us Retail Ultimate-GRMCULFRER EN DVD

hehe Ultra szybkie :P

to nie w Polsce :P
Intel Core2 Duo E8400 3.0 Ghz; Asus P5Q PRO; A-DATA 4 GB RAM DDR2 800 Mhz;  Radeon HD 4850 IceQ 4 HIS 512 Mb; Enermax 626 W modu 82+; Antec Three Hundred Gamer

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
to niech ktoś zapoda tylko polskie cab na jakiś serwer bo po co mamy wszyscy ściągać 4 gb:P
dołączam się do prośby apollo1989

Można wrzucić polski cab, ale ... Local Packa (czyli polskiego schematu, tapet).
Z pakietem językowym (o który Wam chodzi jak podejrzewam) chyba wszyscy mają problem, ściąganie zawiesza się (wersji x86 na 99,7% z tego co pisze Michau - a zestawu x86 i x64 na 45,3%).
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Może niech kolega da mi seeda a ja to zamieszczę :) Potrzebuję tylko 0,3%

Ja ciagne sam pack x86 mam juz 46% mozliwe ze mi sie uda do konca 3 godz trzymajcie kciuki  ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Ile masz seedów?

Ja ciagne sam pack x86 mam juz 46% mozliwe ze mi sie uda do konca 3 godz trzymajcie kciuki  ;)
podaj link skąd ściągasz pack

W utorrent pisze tak seeds 0 (3) wybralem tylko iso z wersji x86 48% pelna predkosc mojego lacza.
Sciagam z torrenta tego co podalem z torrents.ru

Jest :P czekam aż ktoś przetestuje :P

Umnie stanelo na 99.7% i stoi moze pojdzie trzeba poczekac.

W utorrent pisze tak seeds 0 (3) wybralem tylko iso z wersji x86 48% pelna predkosc mojego lacza.
Sciagam z torrenta tego co podalem z torrents.ru
trzeba się zarejestrować żeby ściągnąć podaj mi na PW bez pośredni link .

edit: ok poradziłem sobie ale pobieranie stoi w miejscu .
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2009, 13:24:21 wysłana przez popuri11 »

Offline michau

  • *****
  • 3974
Chyba jedyna nadzieje w koledze który już to pobrał.

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Chyba jedyna nadzieje w koledze który już to pobrał.

A kto właściwie pobrał plik spolszczenia?
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Pomyłka, ty pobrałeś ten mniejszy obraz.

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Pomyłka, ty pobrałeś ten mniejszy obraz.

Dokładnie.
Spytałem, żeby rozwiać ewentualne nadzieje :( (bo wydawało mi się wlaśnie, że chodzić tutaj o mnie) - mi udało się dociągnąć jedynie mały plik z tapetami, reszta wciąż wisi na 45,3%.
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Mały ja też posiadam :/
Może ktoś zna sposób na dostanie się do tego obrazu? Mi brakuje 0,3% może jakimś programem?