TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wyciekły języki do 7127 0 090507-1820 x86fre client en-us Retail Ultimate-GRMCULFRER EN DVD

Z góry sorry, że pisze w tym temacie ale nie wiem gdzie zamieścić to pytanie.
Czy będzie jakiś Polski LangPack do Office'a 2010? Szukałem i na razie nic nie ma.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Z góry sorry, że pisze w tym temacie ale nie wiem gdzie zamieścić to pytanie.
Czy będzie jakiś Polski LangPack do Office'a 2010? Szukałem i na razie nic nie ma.
Cytat: miron
wersja rosyjska lp do Office 2010 jest słabo przygotowana, więc bezsensu ściągać polską

Offline adr43

Scooby zajmij sie typ pakeitem jezykowym i popraw go i zrob zeby dzialalo na wszystkich wersjach bo nie dlugo bedzie nowy build :) malo masz do poprawienia.

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Scooby zajmij sie typ pakeitem jezykowym i popraw go i zrob zeby dzialalo na wszystkich wersjach bo nie dlugo bedzie nowy build :) malo masz do poprawienia.

Skoro tak mało do roboty - to może zajmij się sprawą ;)
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Offline adr43

zebym umial chetnie bym zrobil:)

Offline beholder

  • ***
  • 172
  • Remeber everything. Forgive nothing.
Scooby zajmij sie typ pakeitem jezykowym i popraw go i zrob zeby dzialalo na wszystkich wersjach

A może by tak troszkę grzeczniej, poprosić, a nie kazać...  ::) To raz, a dwa, że te niedoróbki w tłumaczeniu od MS są do przebolenia, aż tak bardzo w oczy nie kują bo jest ich bardzo mało.

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
A może by tak troszkę grzeczniej, poprosić, a nie kazać...  ::) ...

Dokładnie to samo myślę sobie czytając niektóre wypowiedzi ...
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.