TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

niezarejestrowana biblioteka

niezarejestrowana biblioteka
« dnia: 22 Maj 2009, 14:08:52 »
Witam nie mogę zainstalować gry Call of Duty 2 wyskakuje mi napis niezarejestrowana biblioteka pomocy co mam zrobić

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: niezarejestrowana biblioteka
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maj 2009, 14:12:38 »
Uruchamiaj z kompatybilnością do Visty lub XP i jako Administrator.

Odp: niezarejestrowana biblioteka
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Maj 2009, 14:19:46 »
to znaczy co mam zrobić

Offline M.

Odp: niezarejestrowana biblioteka
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Maj 2009, 14:22:19 »
Prawym na ikonkę--->Właściwości--->Zgodność

Odp: niezarejestrowana biblioteka
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Wrzesień 2010, 22:42:09 »
Witam, mam problem z kompatybilnością cod2, ale tylko w Multi playerze w SP wszystko jest w porządku. Na początku miałem komunikat o niezarejestrowanej bibliotece i zastosowałem sie do rad, które bardzo mi się przydały, ale nadal jest problem z MP, który nie chce się otworzyć.

Odp: niezarejestrowana biblioteka
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Czerwiec 2011, 16:59:18 »
witam , ja też nie moge zainstalować call of duty 2 ... tez mi wyskakuje że niezarejerestrowana biblioteka ale u mnie nie można czegoś takiego ikonka>własciwosci > zgodnoś prosze o odp

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: niezarejestrowana biblioteka
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Czerwiec 2011, 22:03:59 »
Gdzie ci nie można? Masz ikonę instalatora? Ten obrazek mały na który klikasz żeby uruchomić(bo chyba nie zajarzyłeś pojęcia ikona, albo ja nie zajarzyłem czego ty nie zajarzyłeś);p to na nim prawą myszą właściwości, zgodność, Uruchom w trybie zgodności z Windows XP SP3, zaznacz jeszcze Uruchom jako administrator..

Odp: niezarejestrowana biblioteka
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Czerwiec 2011, 10:17:46 »
Witam,mam podobny problem tyle że ja mam obraz Iso i nie moge tego uruchomić w trybie zgodności z win XP..po prostu nie mam takiej opcji do wyboru..jak mam rozwiązać ten problem..pomocy

Odp: niezarejestrowana biblioteka
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Czerwiec 2011, 10:58:29 »
Jakoś zainstalowałęm ale wyskakiwało wiele błędów podczas instalacji..wszystko ignorowałem....i sie zainstalowało...ale i tak teraz jak włączam Singiel Playera...np. jako administrator i w trybie zgodności z XP SP 3 to...nic sie nie dzieje...nie zwiesza sie...ale nie dzieje sie po prostu nic