TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Pamięć wirtualna - problem.

Pamięć wirtualna - problem.
« dnia: 19 Maj 2009, 21:31:16 »
Witam.
Po zainstalowaniu sterowników od drukarki HP, wyskakuje komunikat 'opcje wydajności', aby zmienić wielkość pliku pamięci wirtualnej.
Ustawiam wszystko co potrzeba, zatwierdzam zmiany, a po restarcie komunikat pojawia się na nowo.
Próbowałem ustawiać to wiele razy, ale z każdym restartem problem się powtarza tak jakby windows nie zapisywał ustawień.
Odinstalowywałem te feralne sterowniki, próbowałem innych metod, stawiałem system na nowo jednak nic nie przyniosło pożądanych efektów.
Z każdą próbą instalacji sterowników na czystym systemie wszystko kończy się tym komunikatem.
Dodam iż wersja systemu to Windows 7 RC build 7100, a na buildzie 7000 wszystko chodziło bez problemów.
Da się inaczej ustawić tą pamięć wirtualną? Czekam na wszelkie propozycje, bo męczy mnie stawianie na nowo systemu za każdym razem.
Zamieszczam 2 screeny.

http://img297.imageshack.us/img297/7987/53909066.jpg
http://img297.imageshack.us/img297/7466/79540158.png

Pozdrawiam

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Pamięć wirtualna - problem.
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Maj 2009, 21:38:23 »
A ile masz RAM w ogole?
Jak 2GB lub wiecej to wylacz to w ogole czyli ustaw "Bez pliku stronicowania"

Odp: Pamięć wirtualna - problem.
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Maj 2009, 23:12:16 »
Tak mam 2Gb, próbowałem to ustawiać, ale komunikat wyskakuje nadal. Na dodatek przy uruchomieniu gry lub programu który wykorzystuje znaczną część zasobów wyskakuje coś takiego:

Odp: Pamięć wirtualna - problem.
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Sierpień 2009, 15:01:38 »
mam dokladnie identyczny problem. Da sie z tym jakos uporac ? Mam 2 gb ramu