TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

O Windows 7 - artykuły

Offline michau

  • *****
  • 3974
O Windows 7 - artykuły
« dnia: 13 Luty 2008, 15:55:22 »
Witam,
 Chyba Forum niema na razie konkurencji w Polsce i nie ma co się obawiać jak będzie aktualne :) W związku z tym, że Windows jest dopiero w bardzo wczesnej fazie rozwoju i stron o tej tematyce jest nie wiele to chyba można by stworzyć bazę informacji o tym nowym dziecku Microsoftu.

I tak na początek proponuję:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Windows_Seven
http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Seven

Windows 7 już na p2p? [29.01.2008]
ITbiznes.pl
« Ostatnia zmiana: 14 Luty 2008, 15:41:10 wysłana przez Mirahz »

Offline Bozz

Odp: O Windows 7 - artykuły, strony, fora itd
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Luty 2008, 15:59:47 »
"Baza informacji" to chyba strona i tam można znaleźć informacje [www.windows7.pl] I wydaje mi się, że obejdzie się bez reklamowania innych serwisów, jeżeli wszystko można znaleźć tutaj;)
« Ostatnia zmiana: 13 Luty 2008, 16:01:34 wysłana przez Bozz »

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: O Windows 7 - artykuły
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Luty 2008, 16:16:48 »
strona jest bardzo dobrą bazą informacji :) ale może źle napisałem, chodziło mi o wpisywanie linków do artykułów takich jak w pierwszym poście :)
nie można się przecież ograniczać do jednego źródła :) i można czytać też innych :)

Offline Bozz

Odp: O Windows 7 - artykuły
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Luty 2008, 16:21:32 »
OK, tylko nie można wrzucać wszystkiego co znajdzie się w Googlach o następcy Visty, bo wiele z tych informacji jest już bądź na stronie, bądź na forum... ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: O Windows 7 - artykuły
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Luty 2008, 16:25:59 »
oczywiście że nie można :) i dlatego teraz trzeba tylko zacząć dodawać artykuły których nie ma na Stronie lub Forum lub ukazały się wcześniej na innej stronie :)

TYLKO LINKI DO ARTYKUŁÓW

Proszę przenieść do "Dyskusja ogólna" tam będzie lepiej pasował
« Ostatnia zmiana: 13 Luty 2008, 16:40:41 wysłana przez michau »

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: O Windows 7 - artykuły
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Luty 2008, 15:45:20 »
Witam,

zostawilem artykuly, ktore sie nie powtarzaly lub rzeczywiscie danych informacji nie ma na stronie Windows7.pl

Mysle, ze lepiej tworzyc cos wlasnego i rozwijac ten serwis, niz kopiowac teksty, ktore najczesciej sa oparte o informacje znajdujace sie na naszej witrynie :)

Pozdrawiam.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: O Windows 7 - artykuły
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Luty 2008, 15:55:10 »
Mysle, ze lepiej tworzyc cos wlasnego i rozwijac ten serwis, niz kopiowac teksty, ktore najczesciej sa oparte o informacje znajdujace sie na naszej witrynie :)

tylko, że żaden z artykułów (news`ów) nie miał źródła na windows7.pl lecz z zagranicznych serwisów
« Ostatnia zmiana: 14 Luty 2008, 16:19:58 wysłana przez michau »

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: O Windows 7 - artykuły
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Luty 2008, 15:03:25 »
Mysle, ze lepiej tworzyc cos wlasnego i rozwijac ten serwis, niz kopiowac teksty, ktore najczesciej sa oparte o informacje znajdujace sie na naszej witrynie :)

tylko, że żaden z artykułów (news`ów) nie miał źródła na windows7.pl lecz z zagranicznych serwisów

No ok, wiesz jak jest :)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: O Windows 7 - artykuły
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Luty 2008, 19:02:19 »
ja nie wróg tylko napisałem jak jest :)
Trzeba do tego doprowadzić, że windows7.pl będzie głównym źródłem informacji o nowej 7 w Polsce

Offline Bozz

Odp: O Windows 7 - artykuły
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Luty 2008, 19:04:31 »
A nie jest? Ja nie widzę drugiego takiego portalu, na innych tylko zdawkowe artykuły ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: O Windows 7 - artykuły
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Luty 2008, 19:07:44 »
ale jeszcze nie jest takim źródłem które się cytuje ;)
zapewne potrzeba tylko trochę czasu i będzie główną bazą z której inne serwisy będą czerpać wiedzę nt. 7

Offline Bozz

Odp: O Windows 7 - artykuły
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Luty 2008, 19:09:24 »
Może się cytuje, a źródła nie podaje... Kwestia kilku miesięcy

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: O Windows 7 - artykuły
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Luty 2008, 19:19:50 »
na razie nie znalazłem news`a na innych portalach o tematyce komputerów na którym zamieszczony był news, który źródłem byłoby windows7.pl Jeżeli chodzi o źródła to najczęściej zagraniczne serwisy były podawane

jak się mylę to proszę o przykład!

ziebal

Odp: O Windows 7 - artykuły
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Luty 2008, 21:43:51 »
na razie nie znalazłem news`a na innych portalach o tematyce komputerów na którym zamieszczony był news, który źródłem byłoby windows7.pl Jeżeli chodzi o źródła to najczęściej zagraniczne serwisy były podawane

jak się mylę to proszę o przykład!

Nie, prawdopodobnie się nie mylisz, ale lepiej, według autorów serwisów, jest jako źródło umieścić obcojęzyczną stronę, niż podawać link do jakby nie patrzeć konkurencji  :)

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: O Windows 7 - artykuły
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Luty 2008, 13:59:33 »
na razie nie znalazłem news`a na innych portalach o tematyce komputerów na którym zamieszczony był news, który źródłem byłoby windows7.pl Jeżeli chodzi o źródła to najczęściej zagraniczne serwisy były podawane

jak się mylę to proszę o przykład!

Nie, prawdopodobnie się nie mylisz, ale lepiej, według autorów serwisów, jest jako źródło umieścić obcojęzyczną stronę, niż podawać link do jakby nie patrzeć konkurencji  :)

Dokladnie o to chodzi :) Zagranica stwarza mniejsze zagrozenie niz polski serwis ;] Chodzi oczywiscie o rynek...