TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Alternatywa dla Alcohol 120% i DTools :)

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Alternatywa dla Alcohol 120% i DTools :)
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Maj 2009, 19:25:05 »
Nie moze a jest napewno tak bo i u mnie raz sie wysypalo w taki wlasnie sposob ;)

Odp: Alternatywa dla Alcohol 120% i DTools :)
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Maj 2009, 11:44:21 »
u mnie sie wysypało po updacie... ma ktos juz pomysł jak to obejsc? gdyz nie moge zainstalowac ani alkohola ani deamona

Odp: Alternatywa dla Alcohol 120% i DTools :)
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Maj 2009, 12:14:35 »
Alternatywą jest UltraISO... ;)

Odp: Alternatywa dla Alcohol 120% i DTools :)
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Maj 2009, 14:52:46 »
niby wywaliłem te stery SPTD ale podczas ich ponownej instalacji potrzebny ejst restart i tak w kółko . . .

Odp: Alternatywa dla Alcohol 120% i DTools :)
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Maj 2009, 16:10:38 »
sciagnij najnowsza wersje a nie jakies stare buble ..

Odp: Alternatywa dla Alcohol 120% i DTools :)
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Maj 2009, 10:50:00 »
Dobra znalazłem rozwiązanie problemu i wszystko działa. Aby kto wiedział co zrobic na przyszłosc to odrazu mu powiem:
Po 1 jak aktualizujemy win7 to wpierw odisntalowujemy i alkohola i sterownik SPTD
Po 2 jesli juz sie  nam zepsuło po aktualziacji to 1. wywalamy/odinstalowujemy alkohola (u mnie nie było go w programach wiec ręcznie zdelejtowałem Folder c:program files (x84) <--uzywam x64 bit/ alcohol soft/
po 3 uruchamiamy regedit w Uruchom i szukamy linijki: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\sptd (ja wywaliłem cały plik sptd
po 4 szukamy lokalizacji: c:\WINDOWS\system32\drivers i wywalamy plik sptd.sys i  RESTART !!!
po 5 sciągamy drivery SPTDinst-v158-x64 (kazdy se znajdzie w google) i klikamy Install i nasrepnie nastepny RESTART
po tym powinien aklohol sie normalnie zainstalowac (ja mam tak u siebie)

PS jak odinstalowujecie alkohola aby uaktualnic win7 wywalacie tez sterowniki SPTD ja to zrobiłem instalka SPTD dając UINSTALL

Offline shprica

  • *
  • 28
  • :D
Odp: Alternatywa dla Alcohol 120% i DTools :)
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Maj 2009, 13:19:06 »
podziwiam was, ze chcecie tak sie bawic z tym deamonem. jest tyle alternatyw dla niego, o niebo lepszych, wygodniejszych i przede wszystkim mniej problemowych.
Power ISO to moja odpowiedz na deamona.

Odp: Alternatywa dla Alcohol 120% i DTools :)
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Maj 2009, 20:12:25 »
podziwiam was, ze chcecie tak sie bawic z tym deamonem. jest tyle alternatyw dla niego, o niebo lepszych, wygodniejszych i przede wszystkim mniej problemowych.
Power ISO to moja odpowiedz na deamona.
znasz powiedzenie "są gusta i guściki?"