TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Nowy system operacyjny od Phoenix

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Nowy system operacyjny od Phoenix
« dnia: 17 Maj 2009, 10:15:45 »
Co sądzicie o tym?

dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=11437&System+operacyjny+od+producenta+BIOSow

Wg mnie to bardzo ciekawa propozycja. Jesli naprawde bedzie tak działał jak na przedstawionym filmie na stronie producenta to jestem pod wrazeniem. Podoba mi sie to przełaczanie miedzy HyperSpace a Windows. Nie wiem jak Wy ale ja napewno sprobuje aczkolwiek dopiero wtedy kiedy bedzie mozna wirtualizowac nie tylko XP i Viste ale rowniez Seven :)

Czekam na Wasze opinie.
Pzdr.
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2010, 16:11:33 wysłana przez Mirahz »

Odp: Nowy system operacyjny od Phoenix
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Maj 2009, 11:06:11 »
Wygląda całkem fajnie, ale właściwie ten sam efekt można uzyskać instalując Darm Small Linux + VMware albo Virtual Box.
Jak będę w domu to pobiorę i zainstaluję, wygląda na ciekawe rozszerzenie biosu. Na filmiku pokazują jak po zamknięciu lapka Vista gaśnie, a HyperSpace nie. Przecież w Windowsie można ustawić identycznie. System mi się spodoba, jeżeli wirtualizacja Windowsa będzie z pełną obsługą sprzętu, i pełną prędkością.

PS. Przecież Seven na 100% odpali, jeżeli jest obsługa Visty (na VMware śmiga bez problemu, a nie obsługuje tego systemu).

Gdyby był Open Source to byłby idealny ;)