TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

MSI Wind + Windows 7 ?

MSI Wind + Windows 7 ?
« dnia: 13 Maj 2009, 10:28:00 »
Zastanawiam się już długo nad kupnem MSI Wind-a. Na początku mam zamiar używać XP lub Linuxa, ale jak wyjdzie ostateczna wersja Siódemki to chciałbym ją sobie na nim zainstalować. Czy ten system będzie odpowiednio działał na takim małym i dość słabym komputerku, aby z niego dość normalnie kożystać?

Offline em1L

Odp: MSI Wind + Windows 7 ?
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Maj 2009, 10:42:53 »
poczekaj na wersje windows 7 Eee :D

Odp: MSI Wind + Windows 7 ?
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Maj 2009, 14:33:43 »
Na mniej wydajnym HP 2133 działa bardzo dobrze. Na Lenovo S10 (to samo co MSI) działa (co oczywiste) też bardzo dobrze. Na obu w7 działa lepiej niż XP oraz Vista.
HP ProBook Windows 7 x64
Help IT
"Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół"

Offline sebian

  • ***
  • 118
  • Be Cool... :P
Odp: MSI Wind + Windows 7 ?
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Lipiec 2009, 12:10:36 »
Ja mam wiatera U100 i mam na nim win 7 x86 B 7100 i powiem ze działa dobrze. Stabilnie i szybko :)
Takze nie boj sie stawiac 7 na MSI WIND. opłaci Ci sie, ale pamietaj ze powrot do XP jest kurewsko cieżka sprawą... Chciałem zainstalowac sobie XP jedynie po to aby sprzetestować HyperSpace i zobaczyc jak to na wietrze bedzie działało. Niestety nie udało mi sie tego zrobic, nie wiem, moze teraz chłopaki z wind forum wydumali sposob na postawienie XP po win 7 musiałbys sprawdzic bo ja juz przestałem tego szukac.. :D Zabrakło mi sił :D
Mój sprzęt: KONSOLA NES + 400 kartridży :D  (chyba tak to się pisze)
ha mam jeszcze dwa pady i pistolet do kaczek.. :D