TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Długo się odpalają

Długo się odpalają
« dnia: 13 Maj 2009, 08:21:31 »
Witam
Posiadam windows 7 RC. Wszystko śmiga aż miło :) tylko mam 1 mały problemik z grami :| Nie powiem lubię se pograć ale żeby gra odpalała się z 30-40 sekund a dokładniej klikam se na ikonkę na pulpicie i nic się nie dzieje czekam czekam jak pisałem wcześniej te z 30-40 sekund i oo w końcu się odpala gra :| potem śmiga aż miło tylko z tym odpalaniem wie ktoś jak to zrobić .

Odp: Długo się odpalają
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Maj 2009, 18:40:43 »
Hmmm mi się tak długo gry nie odpalają... Nie wiem z czym może być problem skoro jak się odpalą to śmigają... dziwne...
Może spróbuj z innym trybem zgodności jedną odpalić i powiedz czy to pomaga oO

Odp: Długo się odpalają
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Maj 2009, 20:39:51 »
No właśnie nić to nie daje :|

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Długo się odpalają
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Maj 2009, 23:13:42 »
nie mam pojęcia jak Ci pomóc. To naprawdę dziwna sprawa, procesy uruchamiają się ze spowolnieniem na to wygląda, pogoogluj może trochę...
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX