TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Brak dźwięku - zintergrowana + Realtek

Brak dźwięku - zintergrowana + Realtek
« dnia: 10 Maj 2009, 23:16:31 »
Zmagania z instalacją Win7 przeszedłem bez większych komplikacji. Nawet bez żadnego problemu udało mi się uruchomić feralny modem ZTE. Jednak problem pojawił się z dźwiękiem. Zainstalowałem Realteka, wersję pod Vistę, chodzi, jednak dźwięku jak nie było tak nie ma. Najdziwniejsze, że dźwięk mówiący o aktualizacji bazy wirusów było słychać. Tak samo niektóre dźwięki w grze. Ale to co wydaje WMP lub w ogóle dźwięki systemowe nie istnieją. Czego brakuje? (W przypadku XP musiałem dogrywać z płyty jeden plik, gdy robię to na 7 wywala błąd)
EDIT:
Problem rozwiązany poprzez włączenie opcji "wypełnienie głośnika" w Realteku. Jednak nie działa mi prawy i lewy przedni głośnik (5.1), reszta ok.
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2009, 11:15:24 wysłana przez Adrians »