TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Nero 9

Offline michau

  • *****
  • 3974
Nero 9
« dnia: 29 Wrzesień 2008, 16:18:41 »
Witam,
 ukazała się nowa wersja programu Nero oznaczona numerem 9. Fajnie, że można ją pobrać ze strony producenta ale nie da się jej zainstalować w wersji trial :/ Ciekawe co nowego nam przyniosła :D

http://www.nero.com/plk/downloads-nero9-trial.php

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Nero 9
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Wrzesień 2008, 16:28:52 »
Jak to nie można? Przecież pisze że to wersja testowa.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Nero 9
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Wrzesień 2008, 16:31:56 »
Jak to nie można? Przecież pisze że to wersja testowa.

Wymaga serial`a :/ Nie pokazało mi się możliwość zainstalowania wersji trial.

Odp: Nero 9
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Wrzesień 2008, 17:16:46 »
Ja preferuje tylko wersje lite bez tych wszystkich niepotrzebnych bajerów. Program do nagrywania ma mi tylko nagrywać płyty, i ewentualnie etykiety lightscribe. A wersja 9 nie wnosi według mnie aż tylu zmian żeby warto było aktualizować.

Wpiszcie zamiast numeru seryjnego wyraz demo. Powinno zadziałać jako trial.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Nero 9
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Wrzesień 2008, 17:29:40 »
Cytuj
Nero 9 - cesarz powróciłA
Ludwik Krakowiak
29 września 2008 12:46

Nero - niegdyś aplikacja do nagrywania danych na nośnikach optycznych, a obecnie wielozadaniowy kombajn złożony z programów "do wszystkiego" - jest już dostępny w nowej odsłonie. Nowe funkcje pakietu to m.in. zmodyfikowany interfejs użytkownika, opcje edycji wideo i tworzenia pokazów multimedialnych oraz możliwość authoringu płyt Blu-ray. Zestaw jest dostępny do pobrania z naszego serwisu Download.

[Dostępne w zasobach IDG]Nero StartSmart czyli "centrum dowodzenia" integruje teraz funkcje odtwarzania, rippowania, nagrywania, kopiowania i archiwizacji na łatwo dostępnych zakładkach. Z poziomu okna szybkiego startu dostępna jest teraz także funkcja automatycznego backupu, odtwarzania plików multimedialnych (zdjęć, muzyki i filmów) oraz tworzenia list odtwarzania. Dodatkowo użytkownik ma zapewniony dostęp do usługi Gracenote, dostarczającej informacje o wykonawcy danego utworu muzycznego, jak i o samym utworze. Odświeżono wygląd wbudowanego odtwarzacza multimedialnego Nero ShowTime.

Pobierz Nero 9

W Nero 9 można przechwytywać wideo w formacie AVCHD z kamer cyfrowych oraz tworzyć płyty DVD z wykorzystaniem atrakcyjnych wizualnie trójwymiarowych szablonów menu. Możliwy jest szybki podgląd materiału DV i HDV. Nowością jest także wtyczka (dostępna osobno) umożliwiająca authoring filmów w wysokiej rozdzielczości i zapisywanie ich na nośnikach Blu-ray.

W zakresie edycji wideo użytkownik otrzymuje do dyspozycji funkcje Ad Spotter, wykrywającą i usuwającą z materiału filmowego reklamy, a następnie łączy sceny właściwego filmu w jedną całość. Opcja Music Grabber rozpoznaje ścieżkę audio w filmie lub teledysku i dokonuje automatycznego eksportu dźwięku do formatu MP3. W nowym narzędziu Movie Wizard dostępne są szablony, podkłady dźwiękowe i efekty specjalne. Nowością jest też Nero Live - składnik pakietu ułatwiający oglądanie telewizji na ekranie monitora (w tym oglądanie tv w specjalnym gadżecie umieszczanym na pasku bocznym systemu Windows vista), nagrywanie programów tv, słuchanie radia o. Narzędzie obsługuje funkcję Picture-in-Picture.

Sugerowana cena detaliczna Nero 9, ustalona przez producenta, wynosi 69,99 euro. Wtyczka Blu-ray Disc Authoring Plug-in will będzie sprzedawana oddzielnie za niecałe 7 euro. Obecnie producent zapewnia dotychczasowym użytkownikom pakietu możliwość aktualizacji w specjalnej, niższej cenie.

Z próbnej wersji Nero 9 można korzystać przez 15 dni od daty instalacji.

Nero 9 - podstawowe wymagania systemowe
- system operacyjny Windows XP SP2/SP3, XP Media Center Edition 2005 SP2, Server 2003 SP 1, Vista SP1, Vista x64 Edition,
- procesor 1 GHz Intel Pentium III lub odpowiednik AMD oraz (Windows Vista: Intel 2 GHz Intel Pentium 4 lub odpowiednik AMD),
- 256 MB RAM (Vista: 512 MB)
- 1,5 GB miejsca na dysku twardym na standardową instalację wszystkich składników,
- DirectX 9.0c,
? 9 GB miejsca na HDD na obrazy płyt DVD i tymczasowe pliki DVD
- karta graficzna z przynajmniej 32 MB pamięci wideo,
- połączenie z Internetem (do obsługi usług Nero Online: rejestracji produktu Nero, aktualizacji produktów, aktywacji patentu, usługi Gracenote, funkcji Nero Online Backup itp.).

Wymagania dodatkowe
- 50 GB wolnego miejsca na dysku na obrazy płyt Blu-ray oraz dwuwarstwowych BD-R/RE,
- napęd optyczny kompatybilny z SecurDisc do obsługi funkcji SecurDisc,
- tuner TV lub karta przechwytująca wideo do nagrywania cyfrowych i analogowych materiałów wideo,
- Procesor 2,4 GHz lub szybszy, dysk twardy 40 GB o szybkości 7200 obr/min, 2GB pamięci RAM do edycji i tworzenia materiałów wideo oraz obsługi Nero Live i Nero Live Gadget.


http://www.pcworld.pl/news/168567/Nero.9.cesarz.powrocil.html
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

ziebal

Odp: Nero 9
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Wrzesień 2008, 14:30:59 »
Ja preferuje tylko wersje lite bez tych wszystkich niepotrzebnych bajerów. Program do nagrywania ma mi tylko nagrywać płyty, i ewentualnie etykiety lightscribe.

Uzywalem Nero do wersji 6. Jak zaczął mi się instalować jakiś ich odtwarzacz filmów to dałem sobie spokój i przesiadłem się na CDBurnerXP...
Wystarcza mi do wszystkiego i zajmuje zdecydowanie mniej miejsca... :P

Zresztą ostatnio mało płyt nagrywam...

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Nero 9
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Wrzesień 2008, 15:27:29 »
Ja wolę i tak clone CD&DVD. Jak wiadomo, jeżeli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. :P
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline MP

Odp: Nero 9
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Październik 2008, 12:36:08 »
Odnośnie wersji testowej Nero 9 to faktycznie wymagany jest klucz... ale wystarczy przeczytać uważnie informacje na stronie. Jeżeli podasz swój adres email to otrzymasz klucz meilem. Sam pakiet jak dla mnie za ciężki. Sama instalacja zajęła na moim sprzęcie ponad 30 minut (!) szok... godne uwagi są wersje Nero dołączane do napędów jako gratis - można opcjonalnie zainstalować sam program do nagrywania i to wystarczy.

Odp: Nero 9
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Październik 2008, 13:42:51 »
Odnośnie wersji testowej Nero 9 to faktycznie wymagany jest klucz... ale wystarczy przeczytać uważnie informacje na stronie. Jeżeli podasz swój adres email to otrzymasz klucz meilem. Sam pakiet jak dla mnie za ciężki. Sama instalacja zajęła na moim sprzęcie ponad 30 minut (!) szok... godne uwagi są wersje Nero dołączane do napędów jako gratis - można opcjonalnie zainstalować sam program do nagrywania i to wystarczy.

z tym, że wersja dołączona do napędu jest dobra bym się kłócił bo jeszcze ani razu nie dostałem normalnego Nero na takiej płytce zawsze był Nero Express  >:(

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Nero 9
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Październik 2008, 19:36:22 »
Odnośnie wersji testowej Nero 9 to faktycznie wymagany jest klucz... ale wystarczy przeczytać uważnie informacje na stronie. Jeżeli podasz swój adres email to otrzymasz klucz meilem. Sam pakiet jak dla mnie za ciężki. Sama instalacja zajęła na moim sprzęcie ponad 30 minut (!) szok... godne uwagi są wersje Nero dołączane do napędów jako gratis - można opcjonalnie zainstalować sam program do nagrywania i to wystarczy.

z tym, że wersja dołączona do napędu jest dobra bym się kłócił bo jeszcze ani razu nie dostałem normalnego Nero na takiej płytce zawsze był Nero Express  >:(

Zawsze tak jest że dostajesz Nero Express. To jest tak jakby zachęta do kupna pełnej wersji produktu, na którego masz zniżke jeżeli posiadasz wersje OEM.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Nero 9
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Październik 2008, 21:29:07 »
A kto kupuje pełne Nero? Jak ktoś dostaje Nero Express z nagrywarką to już z niego korzysta ;) albo demo :]

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Nero 9
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Październik 2008, 14:57:32 »
Mnie wystarcza samo Clone CD&DVD. Bo po co mi dziesiątkli narzędzi których nigdy nie użyję? Np. Nero Show Time? A demo Szajsero jest chyba tylko na 30 dni, tak więc nikt z niego raczej na dłuższą metę nie korzysta.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Nero 9
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Październik 2008, 17:24:39 »
Dużo programów z pakietu Nero jest zbędna dla zwykłego użytkownika korzystającego z nagrywarki do nagrywania i kopiowania płyt :) Ale po coś taki kombajn jest.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Nero 9
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Październik 2008, 19:08:26 »
No nie wiem właśnie po co taki kombajn.... Chętnie bym kupił samo Nero Burning Rom gdyby się dało, ale instalowanie ponad 160 MB dla samego nagrywania i tworzenia etykiet Lightscribe... to dla mnie bezsens.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Nero 9
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Październik 2008, 19:16:37 »
Duzo by zyskali jakby sprzedawali same Nero Burning Rom :)