TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows7 sterowniki do toshiby a300

Windows7 sterowniki do toshiby a300
« dnia: 07 Maj 2009, 14:56:22 »
Witam.
Chcialbym na swoim laptopie zainstalowac Windowsa 7 i niestety toshiba nie ma do nich sterownikow czy od visty beda pasowaly czy system sam wyszuka jakis sterownikow kompatybilnych z systemem?

Odp: Windows7 sterowniki do toshiby a300
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Maj 2009, 15:00:21 »
u mnie na dellu wszystkie stery zassało przez neta z windows update

Offline Serkus

  • ****
  • 367
Odp: Windows7 sterowniki do toshiby a300
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Maj 2009, 15:30:16 »
Zależy od firmy laptopa bo u mnie na hp jedynie sterownik od grafiki mo wyszukało windows update, a takto wszystkie stery musiałem ściągać sam :(

Offline benek

Odp: Windows7 sterowniki do toshiby a300
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Maj 2009, 17:18:32 »
prawie wszystkie od visty pasuja do siodemki najlepiej wrzuc te sterowniki na plytke cd jak zainstalujesz Sevena to zapodaj plytke system automatycznie je znajdzie i zainstaluje z plytki 2 sterowniki tylko beda pobrane z neta (domyslne)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows7 sterowniki do toshiby a300
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Maj 2009, 20:27:43 »
Pobierz sterowniki od Visty i stosuj się takiego sposobu instalacji:

1. Wypakuj sterowniki na dysk.
2. Wejdź do menadżera urządzeń i znajdź urządzenie, które niema sterowników.
3. Kliknij ppm na te urządzenie i wybierz aktualizację sterowników.
4. Wybierz opcję wyboru sterowników z dysku lokalnego.
5. Wskaż katalog w którym ma szukać sterowników.
6. Powinno znaleźć sterowniki w katalogu do którego wypakowałeś sterowniki pobrane ze strony producenta.
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2009, 21:48:29 wysłana przez michau »

Odp: Windows7 sterowniki do toshiby a300
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Maj 2009, 14:12:58 »
Witam Ja mam Laptop Toshiba A300 15B i mam zainstalowany na nim Windows 7 32-bit i spolszczenie.
Wszystkie stery instalowałem normalnie i wszystkie działa więc bez obaw.
Od grafy są dedykowane pod 7 na stronie producenta (nie Toshiba tylko ATI) ponadto nie trzeba ich przerabiać jak to miało miejsce ze sterowniami pod viste.
Stery pod Touchpad działają

Działają klawisze funkcyjne po wciśnięciu klawisza FN na górze ekranu wyświetlają się funkcje tak jak to było gdy Vista była zainstalowana jak kupiłem laptop.

Ogólnie polecam 7 na laptopie



Odp: Windows7 sterowniki do toshiby a300
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Maj 2009, 17:30:08 »
Ja mam win 7  na tośce A200 ogólnie polecam :)