TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

32 czy 64 bity

Odp: 32 czy 64 bity
« Odpowiedź #45 dnia: 22 Maj 2009, 15:28:10 »
Marudzicie :P Używam XP Pro x64 do kiedy wyszedł (czyli 2005r.), były też epizody z linuksem 64bit (jakoś nie potrafię go polubić), próba z Viśtą 64bit a teraz dodałem do tego W7 x64. Na początku z Xp były niejakie problemy, szczególnie w kwestii sterowników ale z upływem czasu zanikły. Dziś już tylko egzotyczni lub olewający użytkowników producenci (np. Creative) nie mają działających sterowników pod te systemy i tak naprawdę jest to jedyny powód dla którego można chcieć pozostać na 32bit. Ja już na pewno do nich nie wrócę :)

Offline benek

Odp: 32 czy 64 bity
« Odpowiedź #46 dnia: 22 Maj 2009, 17:09:16 »
heee no wiadomo ze lepszy jest 64 bit tzn jak dla mnie jest szybszy wczesniej siedzialem przy wersji 32bitowej teraz wykorzystuje chociaz max ramy takze smiga jak talala 4gb ;p

Odp: 32 czy 64 bity
« Odpowiedź #47 dnia: 22 Maj 2009, 18:40:35 »
Dla mnie nie jest to marudzenie i takie łatwe, ponieważ akurat cenie produkty creativa, polecisz jakąś inną równie dobrą kartę dźwiękową do laptopa na pci express ? Dla dobrej muzyki potrafię zrezygnować z 64 bitów