TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wyszukiwanie pliku w katalogu po pierwszej literze.

Offline orzech

  • ***
  • 199
  • Windows 7 Ultimate PL
Wyszukiwanie pliku w katalogu po pierwszej literze.
« dnia: 07 Maj 2009, 13:42:51 »
Siema mam z tym problem. Wydaje mi się, że po instalacji spolszczenia, lub grzebania w panelu sterowania zmieniło mi się wyszukiwanie plików po pierwszej literze nazwy. Dokładnie chodzi mi o to, że kiedyś wpisując w katalogu np "D" pokazywało pierwszy plik o takiej nazwie. Po ponownym wciśnięciu klawisza "D" pojawiał się następny plik itd, pewnie wiecie o co chodzi. Teraz jest tak, że jak jestem w katalogu, nawet jak zaznaczę którąś ikonę i chcę wyszukać tak jak wyżej pisałem, to zamiast podświetlić mi się szukany plik, litera wpisuje się w menu wyszukiwania w prawym górnym rogu okna w którym się znajduję. Wie ktoś jak to zmienić?
Intel Core Duo T2390 @ 1.86 GHz 1 MB L2 cache | 2GB DDR2 667 MHz | Intel GMA X3100 LCD CrystalBrite. | Windows 7 build 7600 activated.

Odp: Wyszukiwanie pliku w katalogu po pierwszej literze.
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Maj 2009, 15:56:24 »
ja instalowałem spolszczenie od Scoobiego 2.1 i mi normalnie wyszukuje plik jak nacisne jakas litere i jak nacisne drugi raz to nastepny plik wiec raczej to wina grzebania w panelu ...

Offline orzech

  • ***
  • 199
  • Windows 7 Ultimate PL
Odp: Wyszukiwanie pliku w katalogu po pierwszej literze.
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Maj 2009, 17:01:43 »
Spoko, znalazłem. Wystarczyło zaznaczyć to:



Widocznie zmieniając często opcję "pokaż ukryte pliki" zaznaczyłem przypadkiem tę opcję ;)
Intel Core Duo T2390 @ 1.86 GHz 1 MB L2 cache | 2GB DDR2 667 MHz | Intel GMA X3100 LCD CrystalBrite. | Windows 7 build 7600 activated.