TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Instalacja systemu Windows 7 z pendrive'a (UltraISO)

Odp: Instalacja systemu Windows 7 z pendrive'a (UltraISO)
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Marzec 2010, 20:05:48 »
Witam,ja ma taki problem podczas instalacji sevena... Gdzieś się zawieruszył albo w ogóle nie było pliku(biblioteki) "winsetup.dll" I gdy próbuję zainstalować sevena to wywala mi niebieski ekran śmierci:) Może mógłby mi ktoś podesłać ten plik od oryginalnego wina? Z góry dzięx i pozdro...

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Instalacja systemu Windows 7 z pendrive'a (UltraISO)
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Marzec 2010, 22:48:34 »
Słuchajcie, jako że nie mam takiego dużego pena ani nie mam napędu dvd w netbooku to doszedłem do wniosku, że za pena może posłużyć mi telefon podłączony w trybie transferu danych. Użyłem do tego mojego SE M600i, zrobiłem wszystko tak jak jest to opisane w pierwszym poście, "wypaliło się" i  zweryfikowało. Kiedy chciałem przystąpić do instalacji, wszedłem do biosu i zauważyłem, że w ogóle nie wykrywa mi tego pseudo pena. Co więcej, telefon pokazuje mi, że karta uszkodzona a kiedy podpinam kabel to Windowsy nie wykrywają żadnego dysku wymiennego.
Nie mam dostępu do tej karty pamięci, nie mogę nawet jej sformatować bo komp nie widzi nic a telefon twierdzi, że jest uszkodzona. Również mój Mac nie widzi tej karty.
Ktoś może próbował instalować Windowsy z telefonu? Czy to powinno działać czy po prostu ja miałem pecha? Byłbym wdzięczny też gdyby ktoś poradził mi jak mogę przywrócić do życia tą kartę pamięci.
pozdrawiam
M.

no to sobie spaprałes karte kolego - po pierwsze aby utworzyc bootowalny dysk - tenże dysk musi posiadac odpowiednia forme do tego przystosowaną i odpowiednio jezeli nie posiada karta opcji boot to nic z tym nie zrobisz. 
jezeli chcesz uratowac karte sprobuj sformatowac ja tym sposobem odpowiednio ja wybierajac http://www.youtube.com/watch?v=85GUxGKAW-k&feature=player_embedded#

Odp: Instalacja systemu Windows 7 z pendrive'a (UltraISO)
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Czerwiec 2010, 18:14:43 »
Przepraszam, że odświeżam stary temat, ale czy ten sposób działa też przy instalowaniu windowsa 7 starter? Bo chcę wgrac na mojego netbooka.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Instalacja systemu Windows 7 z pendrive'a (UltraISO)
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Czerwiec 2010, 18:25:15 »
sposob dziala na kazda wersje windows 7

Odp: Instalacja systemu Windows 7 z pendrive'a (UltraISO)
« Odpowiedź #34 dnia: 25 Lipiec 2010, 08:12:14 »
witam mam zainstalowany system firmowo -jest odnawialny na płycie jednak nie dostałem .. czy istnieje mozliwość zgrania takiego windowsa..?

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Instalacja systemu Windows 7 z pendrive'a (UltraISO)
« Odpowiedź #35 dnia: 25 Lipiec 2010, 11:57:52 »
Tak.

Odp: Instalacja systemu Windows 7 z pendrive'a (UltraISO)
« Odpowiedź #36 dnia: 25 Lipiec 2010, 14:07:44 »
o dzięki a czy mogę się wywiedzieć jak .. mam stworzyć jakiś obraz ISO czyli jak?

będę wdzięczny za odpowiedz

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Instalacja systemu Windows 7 z pendrive'a (UltraISO)
« Odpowiedź #37 dnia: 25 Lipiec 2010, 14:18:09 »
Jakiej firmy jest komputer? Powinieneś mieć fabrycznie zainstalowany program do zgrywania kopii systemu z ukrytej partycji na plyte DVD.
Jak nie masz, to sciagasz ze strony producenta i postepujesz w/g wskazowek.

A czysty obraz iso mozesz sciagnac z linku w moim podpisie ;D

Odp: Instalacja systemu Windows 7 z pendrive'a (UltraISO)
« Odpowiedź #38 dnia: 25 Lipiec 2010, 17:46:05 »
nie domysliłem się pomylę accer Aspire amd Athlon, faktycznie muszę pogrzebać w panelu dzieki..

a pod jakim linkiem to jest i ile zajmuje ze tak zapytam? mam z orange i strasznie mi na limitach działają!

mam program do przywracania systemu do ustawień fabrycznych ale co z tego jak wiadomo ze to się uruchamia kilkoma klikami a jak mam wyciągnąć program z tej partycji a raczej obraz jest jakies narzędzie do podglądania zawartości tych partycji?


dziekuje za pomoc!

szczerze mowiąc zrobiłem sobie system recovery disc na dvd z samego początku zajęło mi to 3kompakty DVD ale to nie to nawet botować nie chce, to swoją drogą , coś słyszałem że tą drogą to można tylko raz bo w opcjach zakladki nie widać .. czyli jakiego programu należy użyć do skopiowania obrazu z tej ukrytej partycji win lub polecenia..

dziekuje
« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń 2023, 14:19:44 wysłana przez Mirahz »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Instalacja systemu Windows 7 z pendrive'a (UltraISO)
« Odpowiedź #39 dnia: 25 Lipiec 2010, 19:38:50 »
no comments man , btw. polski sie kłania , look out , STINGER READY

Odp: Instalacja systemu Windows 7 z pendrive'a (UltraISO)
« Odpowiedź #40 dnia: 28 Wrzesień 2010, 11:43:29 »
Ja ta wolę instalować Windows 7 za pomocą narzędzia Microsoftu - Windows 7 USB DVD Download Tool - dwa kliki i już system ląduje na pendrive. Jest to znacznie szybsze niż za pomocą UltraISO.

Odp: Instalacja systemu Windows 7 z pendrive'a (UltraISO)
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Listopad 2010, 15:11:06 »
Witam,
zrobiłem bootowalny pendrive wg instrukcji z pierwszego postu, ale pojawił się problem. Otóż nie mogę go teraz sformatować, żeby używać go jako zwykłego pendrive'a. Czy to normalna sytuacja? Czy pendrive będzie już na stałe zajęty przez instalkę windowsa? Czy da się go sformatować? A jeśli tak to jak? Pomocy!

Edit: Problem już rozwiązany ;D
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad 2010, 15:53:55 wysłana przez MaciekC1989 »

Odp: Instalacja systemu Windows 7 z pendrive'a (UltraISO)
« Odpowiedź #42 dnia: 13 Kwiecień 2011, 23:55:07 »
...
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec 2014, 21:51:06 wysłana przez 12412 »

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Instalacja systemu Windows 7 z pendrive'a (UltraISO)
« Odpowiedź #43 dnia: 14 Kwiecień 2011, 14:37:47 »
Po co wy robicie jak w pierwszym poscie. Microsoft juz dawno udostepnil swoj program, ktory wszystko robi za nas.
http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/narzedzia_inne/Windows_7_USB_DVD_Download_Tool.html
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2012, 14:31:37 wysłana przez Mirahz »

Odp: Instalacja systemu Windows 7 z pendrive'a (UltraISO)
« Odpowiedź #44 dnia: 18 Czerwiec 2011, 21:37:40 »
Ludu drogi jak zrobić .żeby botowało z pena ,robiłem UltraISO to na Penie zajmuje ISO X64/X86 SP1 z 200MB :/
próbowałem,także z programiku M$ tzn. (Windows 7 USB DVD Download Tool) ,lecz po nagraniu na pena i próbie odpalenia instalatora stoi na migającej kresce.

Macie jakieś pomysły pozdrawiam
CPU: Intel E8400 E0 @4,05GHz 1.256V | Mobo: ASUS P5Q-Deluxe | RAM: 4x1GB Corsair 675MHz@1300Mhz 2.3V Platinum Edition | GPU: Gigabyte 4850 Zalman 512MB DDR3 | HDD: Samsung F1 640GB 16MB Cache / Seagate 7200.11 500GB SATA2 32MB Cache | Obudowa: Thermaltake Soprano | Zasilacz: Corsair 750W