TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

2 pytania dotyczące Windows 7 (pasek boczny i miniaturki)

Witam!
Mam do Was dwa pytania.
W Windows Vista miałem możliwość ustawienia paska bocznego nad wszystkimi oknami, tak, że był on zawsze widoczny. Okno (np. przeglądarki) ładnie dochodziło do tego paska, nie zachodziło za niego ani nic. Nie wiecie czy jest taka możliwość w Windows 7 RC?
Drugie pytanie dotyczy podglądu miniaturek.
Kiedy najezdzam na ikonke, na pasku zadan, wyswietla mi sie tylko tytul okna ktore jest uruchomione. Czy mozna zrobic tak ze wyswietla mi sie podglad okna?
Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: 2 pytania dotyczące Windows 7 (pasek boczny i miniaturki)
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Maj 2009, 18:24:42 »
Paska się nie da zrobić, a żeby mieć podgląd miniaturek okna to musisz mieć Aero włączone.

Odp: 2 pytania dotyczące Windows 7 (pasek boczny i miniaturki)
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Maj 2009, 21:11:30 »
Paska się nie da zrobić, a żeby mieć podgląd miniaturek okna to musisz mieć Aero włączone.

Jesteś w błędzie, da się to zrobić. Wystarczy podmienić kilka plików i mamy Sidebar z Visty.
http://www.sevenforums.com/tutorials/587-vista-windows-sidebar-reinstate-windows-7-a.html
Intel Core 2 Duo E6600 2,4@ 2,76 Ghz
Kingston DDR2 2x 2GB 800MHz
GIGABYTE GeForce 8600 GTS 256mb
ASUS P5LD2SE
Segate 160GB