TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ciekawe czy RC = RTM

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Ciekawe czy RC = RTM
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Maj 2009, 17:12:20 »
Nie ma na świecie programu bez błędu . Każdy kod jest błędny z założenia i tak faktycznie jest . Programista nigdy nie pisze bezłędnie .Założenia programistów - stworzyć program  KTÓRY W OKREŚLONYCH WARUNKACH DZIAŁA POPRAWNIE . Zawsze pozostają wykorzystania , sytuacje które sprawiają błędy . Werse beta jest to kształtowanie systemu . Wersja RC jest wersją zamrożoną do której nie dodaje się kodu , a jedynie go zmienia celem stworzenia programu który działa w większości sytuacji w których bedzie używany . Po to jest własnie RC zeby sprawdzić i zoptymalizować , ponieważ zaczynając programować nie mysli sie o tym. Dlaczego ? Bo to jest błąd . Na bierząco optymalizując i sprawdzając poprawność jedynie sprawiamy ze produkt koncowy ,ma błędy w miejscu o którym byśmy nie pomysleli , a jego wydajność jest niedobra bo funkcja której byś nie podejrzewał działa ułomnie i tym sposobem i tak należy optymalizować i łatać a etap projektowania i programowania zabrał 2 razy wiecej czasu . Dopiero po napisaniu programu następuje optymalizacja kody i projektowanie kodu testującego. Moim zdaniem z całą pewnoscią Rc nie równa się RTM, ponadto jeszcze RTM będzie przygotowany do pracy w warunkacj jakie przewidział MS i jakie używają testerzy , a stopniowo potem MS dopracuje system do naszych indiwidualnych potrzeb .

pozwól, że się nie zgodzę... robię w C++ grę kółko krzyżyk i nie wydaje mi się, żeby miała jakiekolwiek błędy xD
tylko ze gra kolko i krzyzyk to tylko kilka linijek kodu zrodlowego wiec trudno tu o bledy
sprobuj napisac system operacyjny no i zrob to bez bledow

"Nie ma na świecie programu bez błędu . Każdy kod jest błędny z założenia i tak faktycznie jest . Programista nigdy nie pisze bezłędnie .Założenia programistów - stworzyć program  KTÓRY W OKREŚLONYCH WARUNKACH DZIAŁA POPRAWNIE . Zawsze pozostają wykorzystania , sytuacje które sprawiają błędy "
Odniosłem się do tej części...;P Jednak jest program bez błędów i sam go zrobiłem xD

...a może i ma xD

Odp: Ciekawe czy RC = RTM
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Maj 2009, 18:38:32 »
Założę , się , że jest sytuacja , w któej twój program nie będzie poprawnie chodzil , i może to nie zależec od twojego kodu a od środowiska w jakim ten kod jest wykonywany. Poczytaj książkę Algorytmy Simon'a Harris'a oraz Jeam'sa Ross'a , którzy to przedstawiają i udowadniają , że każdy kod daży do perfekcji ale jej nie osiąga, natomiast każdy kod z natury ze jest kodem zawiera błędy .

Offline Sephiroth

  • ***
  • 148
  • ну погоди!
Odp: Ciekawe czy RC = RTM
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Maj 2009, 18:42:32 »
Cóż, wg. mnie nie ma kodu bezbłędnego, każdy kod jakiś ma, choćby i jeden bardzo mały. Ponadto błędy faktycznie mogą też wynikać ze środowiska, w którym kod został uruchomiony.
| Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.83 GHz | ASUS P5E-VM DO | 6GB RAM DDR2 800MHz CL5 | ASUS nVIDIA GeForce 9800GTX+ 512MB | HDD Samsung 750GB SATA II 32MB 7200 obr/min | Zasilacz Fortron 500W | Samsung SyncMaster T200HD |

Nothing is true. Everything is permitted.

Offline mk

  • ***
  • 165
  • everybody lies
Odp: Ciekawe czy RC = RTM
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Maj 2009, 18:50:11 »
Ja myślę że czeka nas RC2 ta wersja ma parę błędów. Jeden z nich to że mam wykrziknik przy statusie sieci a połączenie internetowe jest ;)

Offline freeman

  • *
  • 36
  • FiestaKlubPolska
Odp: Ciekawe czy RC = RTM
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Maj 2009, 19:17:07 »
Ja myślę że czeka nas RC2 ta wersja ma parę błędów. Jeden z nich to że mam wykrziknik przy statusie sieci a połączenie internetowe jest ;)
mam dokładnie to samo
Fiesta Klub Polska na YouTube

Offline Sephiroth

  • ***
  • 148
  • ну погоди!
Odp: Ciekawe czy RC = RTM
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Maj 2009, 19:18:08 »
Nawet jak nie będzie RC2 to i tak pewnie będą wyciekać buildy. :D
| Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.83 GHz | ASUS P5E-VM DO | 6GB RAM DDR2 800MHz CL5 | ASUS nVIDIA GeForce 9800GTX+ 512MB | HDD Samsung 750GB SATA II 32MB 7200 obr/min | Zasilacz Fortron 500W | Samsung SyncMaster T200HD |

Nothing is true. Everything is permitted.

Odp: Ciekawe czy RC = RTM
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Maj 2009, 00:27:08 »
U mnie problem w  RC 7100 z tym trójkącikiem żółtym ale połączony z tym że tracę dostęp do sieci.Wyświetla się ten trójkącik pieprzony i lipa, nie mam połączenia z netem.Przełączam się na XP i wszystko jest ok, na Mac Os X Leo też jest ok. Nawet gdybym chciał powiadomić Microsoft o tym błędzie to nie ma jak bo mi Windows 7 odcina neta.Na początku po instalacji wszystko jest ok ,potem coś sie dzieje,po paru godzinach i ni jak nie idzie tego odblokować,jestem zarejestrowanym beta-testerem i nie mam pojęcia co to za cholerstwo.Kila razy już tak było, teraz mam 32 bit ale na 64 bit było to samo. Nie wiem czy czasem nie jest to powiązane z tym że najpierw system krzyczy że nie ma antywira zainstalowanego .Czyżby wtedy dla bezpieczeństwa odcinał neta? - raczej bzdura.Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2009, 00:50:41 wysłana przez 1heniu »
C2D E4500@2x2,8GHz/ASUS P5GZ-MX/2x1GB-DDR2-1024MHz/3xHDD 40+40+500GB/GF9400GT-1GB/Fortron 450W/  PVA SyncMaster 173P+/Windows XP x86 + XP x64 +Win.7 x86

Odp: Ciekawe czy RC = RTM
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Maj 2009, 09:31:38 »
niewiem , ja tam z tym zółtym trójkącikiem nie ma problemu, nawet mi się nie pojawia. Ogólnie system chodzi bardzo dobrze i nie ma na co narzekać.

Odp: Ciekawe czy RC = RTM
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Maj 2009, 18:32:02 »
Kto wam wypuś­cił tą głupią plotkę że będzie RC2 ? Od razu po RC1 będzie RTM, Microsoft to potwierdzał jeszcze zanim wyszła beta.
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2009, 18:35:27 wysłana przez urban92 »

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Ciekawe czy RC = RTM
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Maj 2009, 18:39:54 »
Podaj źródło urban92

Odp: Ciekawe czy RC = RTM
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Maj 2009, 01:53:13 »
dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=10719&Windows+7+bez+drugiej+bety

Cytuj
Microsoft potwierdził, że nie wyda drugiej bety systemu Windows 7. Kolejną wersją testową będzie już wersja kandydująca. Ona także będzie tylko jedna, nie będzie RC2. W przypadku Visty wydano dwie bety i dwie wersje kandydujące.
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec 2010, 16:58:56 wysłana przez Mirahz »

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Ciekawe czy RC = RTM
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Maj 2009, 20:11:53 »
Inne źródło widziałem i był RC2

Offline Serkus

  • ****
  • 367
Odp: Ciekawe czy RC = RTM
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Maj 2009, 21:14:03 »
Pewnie będzie RC2 a jak już coś to MS kłamie i w wtedy nie udostępni tej bety publicznie... Tak myśle :/

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Ciekawe czy RC = RTM
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Maj 2009, 07:50:11 »
Jak będzie to wyciekanie :D

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Ciekawe czy RC = RTM
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Maj 2009, 14:46:34 »
Pewnie będzie RC2 a jak już coś to MS kłamie i w wtedy nie udostępni tej bety publicznie... Tak myśle :/

Jakiej bety? RC to nie beta....
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)