TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Waszym zdaniem..szybszy Windows 7 czy Vista?

Offline Juni

Odp: Waszym zdaniem..szybszy Windows 7 czy Vista?
« Odpowiedź #45 dnia: 07 Maj 2009, 22:14:23 »
Za krótko używam win 7 by móc coś napisać o codziennej pracy, na chwilę obecną nie zauważam dużej róznicy. Buld 7077 czasami wieszał się, 7100 na razie spoko

Offline sebian

  • ***
  • 118
  • Be Cool... :P
Odp: Waszym zdaniem..szybszy Windows 7 czy Vista?
« Odpowiedź #46 dnia: 08 Maj 2009, 11:55:51 »
Jak dla mnie 7 jest szybszy... testowałem na moich 2 komputerkach.. :)
Na PC gdzie miałem Viste x64 teraz 7 (B 7077) takze x64 i wiedze roznice... w stresie moj PC pracuje bardziej stabilnie niz Vista... :)
Takze ma moim "kalkulatorku" MSI U100 (N270 1,60 Ghz, 2 GB ram) zainstalowałem 7 (B 7100) 32 bity i działa o wiele lepiej (szybciej przedewszystkim) niz XP SP3 instalowany w standardzie na tych lapkach.. ;)
Takze obstaje jak narazie przy 7 i czekam na Final aby zakupić orginał... :)

AAA... ucieszyło mnie jeszcze to ze po instalacji 7 na MSI U100 nie musiałem instalowac ani jednego sterownika... :) Winda zrobiła wszystko co trzeba, za to duzy plus.. :)
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2009, 11:59:43 wysłana przez sebian »
Mój sprzęt: KONSOLA NES + 400 kartridży :D  (chyba tak to się pisze)
ha mam jeszcze dwa pady i pistolet do kaczek.. :D