TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Pobieranie buildów do testów

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Pobieranie buildów do testów
« dnia: 17 Wrzesień 2008, 23:55:05 »
Chodzi mi o to, aby każdy z forumowiczów mógł pobrać build Windows 7 i przetestować go.
Ja mogę wrzucać na jakieś bezpłatne serwery i podawać linki Administratorowi, a on będzie je udostępniał wedle uznania.
Ale potrzebuję pomocy - podawajcie mi adresy skąd mogę pobrać nowsze buildy a ja zajmę się ich przeuploadowaniem na serwery bez limitów.

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Pobieranie buildów do testów
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Wrzesień 2008, 02:27:46 »
Nie chcialbym wyjsc na zgreda ktory uprzykrza ludziom zycie, buildy fajnie by bylo miec na ftp, ale....

nie sadze zeby zamieszczanie buildow windowsa innych niz publiczne RC bylo jakkolwiek legalne, i tym bardziej chyba nie powinno znalezc sie na ogolno-dostepnym forum. No ale to tylko moja opinia.

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: Pobieranie buildów do testów
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Wrzesień 2008, 09:31:42 »
Na forum rozmawiamy o Windows, którego żaden build oficjalnie nie istnieje. Mimo to ma go już wielu z nas i testuje. Myślę, że tak byłoby łatwiej wszystkim zobaczyć czym on będzie.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Pobieranie buildów do testów
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Wrzesień 2008, 11:52:03 »
My nie Microsoft i nie udostępniamy żadnych Windowsów za darmo bo to nielegalne.