TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Czy ktoś mi to przetłumaczy o co tu chodzi?

Czy ktoś mi to przetłumaczy o co tu chodzi?
« dnia: 03 Maj 2009, 18:12:05 »
Dostałem właśnie maila od Mikrosoftu, a niestety jestem raczej słaby w angielskim (w szkole za moich czasów uczyli ruskiego).
O co tu chodzi?

Microsoft Windows      
Microsoft Windows
Windows 7    

Windows 7 Release Candidate Announcement

Thank you very much for your help in testing the Windows 7 Beta. Your feedback is invaluable in helping make Windows 7 a high quality operating system. With your help, we have reached the next major milestone on the journey to Windows 7: the Release Candidate (RC).
-
   
On April 30th, the RC became available to MSDN subscribers and TechNet Plus subscribers.
-
   
On Tuesday, May 5 (PST), the RC will be available to everyone via our Customer Preview Program. As with the Beta, the Windows 7 RC Customer Preview Program is a broad public program that offers the RC free to anyone who wants to download it. It will be available at least through June 30, 2009, with no limits on the number of downloads or product keys available.

So you don’t need rush to make sure you get your copy. When you’re ready to download the RC, it’ll be waiting for you.


To get the RC please use one of the following links:
-
   
Developers
-
   
IT Pros/Microsoft Partners
-
   
Tech Enthusiasts/Consumers


IMPORTANT: If you are running Windows 7 Beta you’ll need to back up your data (preferably on an external device) and then do a clean install of the Windows 7 Release Candidate. After installing Windows 7, you will need to reinstall applications and restore your files. If you need help with the installation process, please see the Installation Instructions.


If you’re running Windows Vista, you can install Window 7 RC without having to back up and reinstall your programs and data. But to be on the safe side, please do backup your data before you start.


Please note: All users of the Windows 7 Release Candidate (including Windows Vista users who have upgraded to the Release Candidate) must do a clean installation of Windows 7 RTM. Please keep this is mind as you consider downloading the Release Candidate as opposed to waiting for the general availability release.


Thanks again for your help in reaching this important milestone. We hope that you will join us in testing the RC and finishing Windows 7!

   

Resources

•    Windows 7 Site
   
   

•    Installation Instructions
   
   

•    FAQ
   
   

•    Windows 7 Forum
   
   

•    Get Windows Live
   
   
You are receiving this important message about Windows 7 because you downloaded the Beta or RC from either TechNet, MSDN or the Windows web site.

Microsoft respects your privacy. Please read our online Privacy Statement.


A oto jeden z linków do pobierania Windows 7 RC. Niestety opcja download nieaktywna. Chyba włączą ją 5 maja.

http://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/downloads/default.aspx?pv=36:350
« Ostatnia zmiana: 04 Maj 2009, 05:06:43 wysłana przez djmikser »

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Czy ktoś mi to pszetłumaczy o co tu chodzi?
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Maj 2009, 18:23:06 »
Główne info: od 30IV jest w7 RC na TN i MSDN.
od 5V w7 RC jest dla każdego.

 ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline szpachla

  • ***
  • 113
  • GG.HF
Odp: Czy ktoś mi to pszetłumaczy o co tu chodzi?
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Maj 2009, 20:41:27 »
Przetłumaczy :)
Intel Core2Duo E6300 1,86@3.2 GHz
Asus p5k
G.Skill 2X1GB @ 900 MHz
GeForce 8800 GT, core @ 600 MHz
Chieftec GPS-450W


Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Czy ktoś mi to pszetłumaczy o co tu chodzi?
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Maj 2009, 21:29:41 »
Nieaktywna jest ta opcja, bo trzeba mieć subskrybcje MSDN, żeby móc ściągać z ich bibliotek.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline orzech

  • ***
  • 199
  • Windows 7 Ultimate PL
Odp: Czy ktoś mi to pszetłumaczy o co tu chodzi?
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Maj 2009, 22:20:19 »
Windows 7 Release Candidate Ogłoszenie

Dziękuję bardzo za pomoc w testowaniu systemu Windows 7 w wersji Beta. Twoja opinia jest nieoceniona pomoc w uczynić Windows 7 wysoką jakość systemu operacyjnego. Z Twojej pomocy, doszliśmy następnym ważnym krokiem na drodze do systemu Windows 7: Release Candidate (RC).
--
   
Dnia 30 kwietnia, RC stało dostępne dla subskrybentów sieci MSDN i TechNet Plus abonentów.
--
   
We wtorek, 5 maja (PST), RC będzie dostępny dla każdego z naszych Klientów Preview Program. Podobnie jak w wersji beta, Windows 7 RC Customer Preview Program szerokiej publiczności program, który oferuje RC wolne dla każdego, kto chce, aby go pobrać. Będzie ona dostępna przynajmniej na 30 czerwca 2009, bez ograniczeń w liczbie pobieranie lub klucze produktu dostępne.

Więc nie trzeba spieszyć, aby uzyskać kopię. Gdy jesteś gotowy do pobrania ZP, it'll be waiting for you.


Aby uzyskać RC należy użyć jednej z poniższych linków:
--
   
Programiści
--
   
IT Plusy / Microsoft Partnerzy
--
   
Technika Enthusiasts / Konsumenci


WAŻNE: Jeżeli używasz systemu Windows 7 Beta musisz wykonać kopię zapasową danych (najlepiej na urządzenia zewnętrznego), a następnie wykonaj czystą instalację systemu Windows 7 Release Candidate. Po zainstalowaniu systemu Windows 7, musisz ponownie zainstalować aplikacje i przywracania plików. Jeśli potrzebujesz pomocy w procesie instalacji, można znaleźć w instrukcji instalacji.


Jeżeli używasz systemu Windows Vista można zainstalować Windows 7 RC bez kopii zapasowej i ponownie zainstalować programy i dane. Jednak, aby być na bezpieczne strony, proszę zapasowej danych przed rozpoczęciem.


Uwaga: Wszyscy użytkownicy systemu Windows 7 Release Candidate (w tym Windows Vista użytkownikom, którzy mają zaktualizowany do Release Candidate), musi wykonać czystą instalację systemu Windows 7 RTM. Proszę zachować to umysł jak uważają pobierania Release Candidate w przeciwieństwie do oczekiwania na ogólną dostępność prasowa.


Jeszcze raz dziękujemy za pomoc w osiągnięciu tego ważnym krokiem. Mamy nadzieję, że dołączą do nas w badania i wykańczanie RC Windows 7!

   

Zasoby

• Witryna Windows 7
   
   

• Instrukcja instalacji
   
   

• FAQ
   
   

• Windows 7 Forum
   
   

• Pobierz Windows Live
   
   
Wiadomość ta została ważne wiadomości na temat systemu Windows 7, ponieważ można pobrać w wersji beta lub RC ze TechNet, MSDN lub Windows stronie.

Microsoft szanuje Twoją prywatność. Proszę przeczytaj nasze online Prywatności.




Źródło: http://translate.google.pl
Intel Core Duo T2390 @ 1.86 GHz 1 MB L2 cache | 2GB DDR2 667 MHz | Intel GMA X3100 LCD CrystalBrite. | Windows 7 build 7600 activated.