TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Domena za sms

Offline Grechu

  • ***
  • 153
Domena za sms
« dnia: 03 Maj 2009, 12:47:45 »
Potrzebowałbym wykupić, tak właściwie to "na zapas" a nie do postawienia strony. Na forum podano link http://www.domenazasmsa.pl/ . Akurat ta forma zapłaty bardzo by mi pasowała. Czy ta strona jest pewna? Może znacie inne strony gdzie można płacić SMS-ami? Mam na koncie 60 zł, Tak Tak nie jest mi już potrzebny i muszę je wydać :)
« Ostatnia zmiana: 04 Maj 2009, 14:40:45 wysłana przez Mirahz »

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Domena
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Maj 2009, 14:19:14 »
ta strona jest pewna: www.galaxyos.pl i www.exterminate.pl tam załatwiałem ;D

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Domena
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Maj 2009, 14:24:24 »
ta strona jest pewna: www.galaxyos.pl i www.exterminate.pl tam załatwiałem ;D

Co to za strony? Odpowiedź niezgodna z tematem wątku. Jeszcze raz to będziemy inaczej rozmawiać.

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Domena
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Maj 2009, 14:33:59 »
Przecież napisałem-to są linki do dowodów że strona nie jest oszustem ::)
A bez dowodów mogło by wyjść że ja jestem autorem tamtej strony (domenazasmsa.pl) i wyłudzam od ludzi kasę(oczywiście nim nie jestem)

Offline mk

  • ***
  • 165
  • everybody lies
Odp: Domena
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Maj 2009, 15:03:43 »
@pioner: Nie stosujesz znaków interpunkcyjnych, więc michau miał prawo źle zrozumieć twą wypowiedź.
@ topic: Ta strona jest jak najbardziej pewna. Sam załatwiałem tam kuzynowi domenę na stronę jego firmy.(adresu nie podam by nie robić kryptoreklamy.

Offline Grechu

  • ***
  • 153
Odp: Domena
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Maj 2009, 10:29:30 »
Doczytałem i SMS-em można zamówić tylko jedna domenę. Poza tym odnowienie domeny to 120 zł. Tak że cudów nie ma.
Możecie polecić jakis tani serwis rejestrujący domeny?

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Domena
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Maj 2009, 14:31:35 »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)