TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

GTX 295 SLI - 32 000 punktów w 3DMark Vantage

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: GTX 295 SLI - 32 000 punktów w 3DMark Vantage
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Maj 2009, 21:17:31 »
GTA 4 ze konsola smiga az milo na max detalach na PS3 a na kompie to dopiero niewadno wyszly komponenty zdolne uciagnoc max detale wersji PC...
630p + średnia jakość grafiki to dla ciebie max. detale? Na kompe to możesz sobie zagrać w FullHD (jeśli masz taki sprzęt).

Powiem wielkie słowa :D Nie grafika jest najważniejsza... i któż się ze mną nie zgodzi?

Offline XvAK

Odp: GTX 295 SLI - 32 000 punktów w 3DMark Vantage
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Maj 2009, 21:23:19 »
Ja nie mówię, że się nie zgadzam czy nie lubię konsol tylko napisałem sprostowanie :)
www.RzeZnia.eu - Polska sieć serwerów Counter-Strike 1.6

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: GTX 295 SLI - 32 000 punktów w 3DMark Vantage
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Maj 2009, 21:27:19 »
Ja nie mówię, że się nie zgadzam czy nie lubię konsol tylko napisałem sprostowanie :)

A ja nic nie pisałem, że źle mówisz... tylko zauważyłem, że kłótnia się zaczyna i chciałem jej zapobiec...

Offline qwer

  • ***
  • 104
Odp: GTX 295 SLI - 32 000 punktów w 3DMark Vantage
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Maj 2009, 21:35:11 »
przyznaje ze z tym gta4 to przesadzilem fakty... ale faktem jest ze platforma PC traci tyle samo co zyskuje na swojej mnogosci konfiguracji a prawdziwie jaja beda jak wyjdzie nowy X z myszka i klawa... to sie dopiero jaja porobia jak wyjdzie d3 na pc i na x;] i praktycznie wszystkie gry wymagajace myszki beda mogly byc wsadzone na konsole i wtedy sie okaze co wygra konsole czy PC pod wzgledem walki o gry... zreszta i tak juz widac powoli tendencje spadkowe pomiedzy sila PC a Konsolami a jest to spowodowane tym ze na PC to wszystko zcrackuja i sie roznosi po p2p albo na rapidach

a tu powinno sie tez powiedziec cos co faktycznie wie co inteligentniejszy gracz... ladna grafika jest niczym jak ci spiernicza interfejs gry, grywalnosc, muzyke,fabule albo klimat sie zmasci

niestety teraz wszystko jest robione pod polmuzgi amerykanskie i wszystko leci na grafike a reszta to raz sie uda raz nie... to samo w filmach na wielkim ekranie
prawda jest jedna gra nie musi miec ladnej grafiki i efektow specjalnych zeby sie sprzedala tak samo jak film...
« Ostatnia zmiana: 02 Maj 2009, 21:38:59 wysłana przez qwer »
Chcesz kupic kompa/ lapka?? ZGLOS SIE

GG:2889405 Tlen:meserak@o2.pl

Odp: GTX 295 SLI - 32 000 punktów w 3DMark Vantage
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Maj 2009, 21:48:59 »
Hmmm czegoś nie rozumiem - przecież myszka, klawiatura jest już od dawna na konsolach i jakś dużo gier nie powstało z użyciem tego intefacu a szkoda. Osobiście nie wyobrażam sobie strategi czy dobrego rpg ( tak lubie jrpg , ale to nie to samo ) na konsole z powodu interfacu . Chciałbym, zeby komfort był taki sam ak w kompie i żeby konsola była do grania a komp niekoniecznie jednak nie wyobrażam sobie życia bez diablo czy Tycoon Transport Deluxe czy Twierdzy, fakt jest chalo wars - ale to badziew, mnie kręcą gry wcześniej wymienione i dobre 4X like Space Empires V ;d W komputerach gry sie robią ładniejsze przez upgrade sprzętu a w konsolach przez optymalizacje - tu i tu krok do przodu jesli chodzi o jakość ( grafika , mechanika , wykonanie ) , więc po co przepłacać i nie zająć się optymalizacją ? Jest postęp tech. jednak zachowajmy go do innych rzeczy , a nie do gier. Jesli domowy użytkownik miał  by co miesiąc upgradować to by nie wyrobił, dlatego gry powinna to być zamknięta kasta a nie, że ktoś wypuści bubla na rynek ( wia gothic III ) i wszyscy kupują nowe sprzęty. Wiem, że za to sie płaci inaczej - popatrzcie na te same gry na pc i konsole, ale nie o cene a o komfort też chodzi.

Offline qwer

  • ***
  • 104
Odp: GTX 295 SLI - 32 000 punktów w 3DMark Vantage
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Maj 2009, 09:39:52 »
wlasnie w tym wszystkim jest problem bo  jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze glupote i zachlannosc...
nie od dzis co rozumniejsi gracze zaowazyli ze w grze w grach ostatnio mamy zaduzo glupoty komercyjnej

nawet blizarda to troche dotknelo(proba przenoszenia elementow z wow do d3)... nasz ostatni bastion inteligentnych tworcow gier
no ale problem nie zniknie i niestety trzeba bedzie zeby rynek sam powykruszal co debilniejsze firmy

w ramach tego jak jednak tworcy potrafia byc pomyslawi zachecam do zassania gry world of goo i pogrania... swietna zabawa
 
Chcesz kupic kompa/ lapka?? ZGLOS SIE

GG:2889405 Tlen:meserak@o2.pl