TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Milion użytkowników Microsoft Office Live

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Milion użytkowników Microsoft Office Live
« dnia: 05 Wrzesień 2008, 13:57:39 »
Cytuj
Milion użytkowników Microsoft Office Live
 
[PCWK Online]
5 września 2008 12:33

Jak podała firma Microsoft, liczba użytkowników wersji beta pakietu Office Live przekroczyła już milion osób.

Usługa Microsoft Office Live Workspace w wersji roboczej została uruchomiona 4 marca 2008. Jak przekonuje producent, milion użytkowników to świetny wynik jak na tak krótki czas.

Dzięki Office Live Workspace można przechowywać, przeglądać i udostępniać dokumenty za pośrednictwem Sieci. Serwis udostępnia 250 MB wolnego miejsca na dysku. Dzięki temu można przechowywać nawet do 1 tysiąca plików. System współpracuje z programami takimi jak Word, Excel i PowerPoint.

Beta Office Live jest zintegrowana z Microsoft Office 2003 i 2007.
http://www.pcworld.pl/news/165490/Milion.uzytkownikow.Microsoft.Office.Live.html

Jak widać usługi Live od Microsoftu, cieszą się co raz większą popularnością A wy już próbowaliście Ofiice'a Live?
http://office.microsoft.com/pl-pl/office_live/FX101754491045.aspx
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Milion użytkowników Microsoft Office Live
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Wrzesień 2008, 18:45:21 »
ja wypróbowałem, pod względem możliwości zapisywania, otwierania na wielu komputerach (poprzez zapis na dysku MS) czy pracy grupowej nad dokumentami jest good, ale jeśli chodzi o przeglądanie w przeglądarce (edytować się nie da) to marnie, Google lepiej odczytuje dokumenty w przeglądarce lepiej od MS

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Milion użytkowników Microsoft Office Live
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Wrzesień 2008, 19:13:53 »
kilka screenów, niestety nie mogłem otworzyć edytorów, ponieważ wykrywało u mnie Office'a i włączał się program z dysku :-\



Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Milion użytkowników Microsoft Office Live
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Wrzesień 2008, 22:00:07 »
edytorów webowych nie ma, zawsze włącza Office, chyba, że coś zmienili w co wątpie

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Milion użytkowników Microsoft Office Live
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Wrzesień 2008, 07:19:03 »
edytorów webowych nie ma, zawsze włącza Office, chyba, że coś zmienili w co wątpie

A ja myślałem, że otwiera mi np. Worda z dysku :D, mój błąd.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)