TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problam z instalacją 7100 x64

Problam z instalacją 7100 x64
« dnia: 28 Kwiecień 2009, 19:46:42 »
Mam problem z instalacją RC1 x64. Instalator zatrzymuje się po wyborze dysku z komunikatem "Setup was unable to create a new system partition or locate an existing system partition. See the Setup log files for more information". Próbowałem z kontrolerem ICH9 w trybie AHCI oraz RAID. Załadowałem z dysku sterownik intela w wersji 7.5.0.1017 i dostałem komunikat o niemożliwości zainstalowania systemu na danym dysku (dokładny komunikat zamieszczę później). Trochę to wszystko dziwne zważywszy że dyski są poprawnie wykrywane, można założyć partycje i je sformatować a już XP SP2 potrafił się zainstalować bez dodatkowych sterowników. Będę wdzięczny za wszelkie pomysły (za wyjątkiem przełączenia kontrolera w tryb IDE bo inne systemy tego nie zniosą ;) ).

EDYT: Błąd "Windows cannot be installed to disk 0 partition 1." Szczegóły: "Windows is unable to install to the selected location. Error: 0x80300001"

EDYT 2: Google twierdzi że to problem z sterownikiem więc spróbowałem z Ver:8.7.0.1007   Date:1/9/2009. Niestety bez oczekiwanego efektu.

EDYT 3: Wrzuciłem sprawę na technet, tam też zamieściłem więcej szczegółów: http://social.technet.microsoft.com/Forums/en/w7itproinstall/thread/b8fbf1de-0d93-47ae-8ea8-70534f1816ba
« Ostatnia zmiana: 30 Kwiecień 2009, 15:37:46 wysłana przez Outlander »