TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ankieta

Wasz ulubiony system to:

Windows 1
Windows 2
Windows 3
Windows 95
Windows 98
Windows Me
Windows NT 3
Windows NT 4
Windows 2000
Windows XP
Windows Vista
Windows Neptune
Windows Longhorn
MS DOS 1.1 - 6.22
Mac OS
Dystryucje Linux'a
Inny (System podaj w komentarzach)
Windows 7

Ulubiony system operacyjny

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Ulubiony system operacyjny
« Odpowiedź #60 dnia: 02 Luty 2009, 15:22:29 »
hmm, pierwszy raz słyszę o takiej edycji ;> wydaje się być taka bardziej nLite'owa niz oficjalna D

po pierwsze... czułem, że napiszesz barthd, bo jakiego ty masz proca celeron 3,2 OMG xD
po drugie... fakt, faktem, że jest to "lajcik" którego nie da się używać na co dzień, ale do gier polecam... :P

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Ulubiony system operacyjny
« Odpowiedź #61 dnia: 02 Luty 2009, 15:38:33 »
hmm, pierwszy raz słyszę o takiej edycji ;> wydaje się być taka bardziej nLite'owa niz oficjalna D

po pierwsze... czułem, że napiszesz barthd, bo jakiego ty masz proca celeron 3,2 OMG xD
po drugie... fakt, faktem, że jest to "lajcik" którego nie da się używać na co dzień, ale do gier polecam... :P

Nie wiem czemu tak czułeś :P bo procesor nowy już zamówiłem :D  wiesz co, oglądałem wczoraj testy na PClab i wydały sie one dla mnie jakieś mega dziwne, bo wg nich. ten celeronek przewyższa E2200 i inne Dal Core... Że ponoć zajebiscie się kręcą itd. mój z 3.2 do... 3.33 stabilnie...)

http://pclab.pl/art11940-5.html

Wcale tak pięknie nie jest. Na szczeście nie ja kupowałem kompa i nie z myślą o graniu (Celeron D 3.2, GF 7100, 1GB DDR II noname) ale okzało się że można tanio zrobić mały upgrade

(kumpel z roku sprzedał mi za 100 zł GF8600GT, jeszcze na gwarancji i dodał NWN2 ENG :P i wyczaiłem swoje kingstony 4GB za 145 zł w komputroniku)  Na procesor nie miałem już czasu ale planowałem wymianę platformy na AMD wraz z płytą główną ale nie chcę juz wydawać tyle kasy więc zmówialem za 300 zł E5200 (a i tak się spóźniłem bo wcześniej za tyle można było kupić już coś lepszego a E5200 kosztował 250-270zł, niestety nie było funduszy.)

Także jak an 540 zł to całkiem niezły upgrade, nie? :)

wracając jednak do tematu :D nie przepadam za xp, cudowny system ale przez pierwsze 3 dni. Dlatego nawet na taka wersje bym sie nie skusił tym bardziej że mój komp. docelowo ma być do wszystkiego i 7 spełnia wszystkie moje oczekiwania :)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: Ulubiony system operacyjny
« Odpowiedź #62 dnia: 03 Luty 2009, 15:10:35 »
Ja od wieeeeelu lat pracuje na xp, więc i to zaznaczyłem w ankiecie, ale od kilu dni siedzę na w7 i jestem prawie pewien, że po premierze przerzucę się właśnie na te okienka :)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ulubiony system operacyjny
« Odpowiedź #63 dnia: 03 Luty 2009, 16:37:40 »
Ja od wieeeeelu lat pracuje na xp, więc i to zaznaczyłem w ankiecie, ale od kilu dni siedzę na w7 i jestem prawie pewien, że po premierze przerzucę się właśnie na te okienka :)

Jak tak dalej bedzie to zabraknie kopi w sklepach a net padnie bo duzo ludzie bedzie sciągac...diabelny plan M$? :D ;D

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Ulubiony system operacyjny
« Odpowiedź #64 dnia: 03 Luty 2009, 17:19:24 »
Nie zabraknie kopii, no chyba że zrobią taką kamanię jak przy uruchamianiu w95. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ulubiony system operacyjny
« Odpowiedź #65 dnia: 03 Luty 2009, 17:19:57 »
Nie zabraknie kopii, no chyba że zrobią taką kamanię jak przy uruchamianiu w95. ;)

Wszystko możliwe... :)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Ulubiony system operacyjny
« Odpowiedź #66 dnia: 03 Luty 2009, 20:06:21 »
Nie zabraknie kopii, no chyba że zrobią taką kamanię jak przy uruchamianiu w95. ;)

Wszystko możliwe... :)

Premiera Visty przeszla jakos bez wiekszoego echa wiec moze oszczedzaja sily na win7 ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ulubiony system operacyjny
« Odpowiedź #67 dnia: 04 Luty 2009, 02:12:21 »
Premiera Visty przeszla jakos bez wiekszoego echa wiec moze oszczedzaja sily na win7 ;)

Zmasowany atak na Apple i Linuxa  :D ;D

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Ulubiony system operacyjny
« Odpowiedź #68 dnia: 04 Luty 2009, 10:04:33 »
Premiera Visty przeszla jakos bez wiekszoego echa wiec moze oszczedzaja sily na win7 ;)

Zmasowany atak na Apple i Linuxa  :D ;D
Raczej chyba na samego apple'a. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ulubiony system operacyjny
« Odpowiedź #69 dnia: 04 Luty 2009, 11:27:01 »
Raczej chyba na samego apple'a. ;)

Pingwiny rebelianci nadal sie gdzies kryją mimo tego że sami siebie dobijają to trzeba im pomoc :)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Ulubiony system operacyjny
« Odpowiedź #70 dnia: 04 Luty 2009, 15:35:52 »
Premiera Visty przeszla jakos bez wiekszoego echa wiec moze oszczedzaja sily na win7 ;)

Zmasowany atak na Apple i Linuxa  :D ;D
Raczej chyba na samego apple'a. ;)


Apple nie ma sie czego obawiac :) Ile MS wydaje systemow, lepszych czy gorszych, liczba uzytkownikow Mac`a nie maleje. Jest powiedzenie "Once you go Mac, you`ll never go back" i to sie sprawdza ( sam jestem przykladem )  ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ulubiony system operacyjny
« Odpowiedź #71 dnia: 04 Luty 2009, 15:47:15 »
Apple nie ma sie czego obawiac :) Ile MS wydaje systemow, lepszych czy gorszych, liczba uzytkownikow Mac`a nie maleje. Jest powiedzenie "Once you go Mac, you`ll never go back" i to sie sprawdza ( sam jestem przykladem )  ;)

I siedzisz na forum o Windows 7...

"Once you go Mac, you`ll never get refund to buy PC"  :D ;D

ziebal

Odp: Ulubiony system operacyjny
« Odpowiedź #72 dnia: 04 Luty 2009, 16:03:00 »

I siedzisz na forum o Windows 7...


Ja też siedzę, a ostatnio pracuje tylko na Mac OS  ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ulubiony system operacyjny
« Odpowiedź #73 dnia: 04 Luty 2009, 16:07:06 »
Ja też siedzę, a ostatnio pracuje tylko na Mac OS  ;)

Hm dobra zainstaluje sobie Mac OS X na PC...może się spodoba...MacBook nawet ładnie wygląda :)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Ulubiony system operacyjny
« Odpowiedź #74 dnia: 04 Luty 2009, 22:51:46 »
Apple nie ma sie czego obawiac :) Ile MS wydaje systemow, lepszych czy gorszych, liczba uzytkownikow Mac`a nie maleje. Jest powiedzenie "Once you go Mac, you`ll never go back" i to sie sprawdza ( sam jestem przykladem )  ;)

I siedzisz na forum o Windows 7...

"Once you go Mac, you`ll never get refund to buy PC"  :D ;D


Siedze, bo interesuja mnie systemy operacyjne. A to jakiego uzywam jako glowny system do pracy, a ktore tylko testuje i ogladam to inna historia ;)

A refunda nie chce, bo po co mi ? ;) Jestem zadowolony ze swojego sprzetu.