TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

ESET Smart Security 4 - konfiguracja ?

ESET Smart Security 4 - konfiguracja ?
« dnia: 23 Kwiecień 2009, 18:59:30 »
Witam!

Przesiadłem się z Kasperskyego na ESET Smart Security 4 i jest jedna rzecz, która jakoś mnie denerwuje, ale nie wiem jak ja zmienić. Kaspersky kiedy wykrywał "zarażony plik" informował mnie o tym i pytał co zrobić dalej - czy usunąć czy np. dać do "zaufanej strefy". ESET Smart Security 4 natomiast nie pyta się co zrobić tylko sam automatycznie usuwa plik. Jak można to zmienić, żebym to ja jako użytkownik miał kontrole nad tym co dzieje się na moim komputerze, są tam jakieś dokładniejsze ustawienia? Jeśli tak to proszę napisać co mam zrobić :)

Z góry dziękuję za odpowiedz :)

Offline McVein

  • ***
  • 209
Odp: ESET Smart Security 4 - konfiguracja ?
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Maj 2009, 22:12:20 »
wejdz w okno ustawien i w sekcji antywirus i antyspyware kilknij na przycisk ustawienia>leczenie i przesuń suwak w lewo. Wtedy jak cos wykryje to cie powiadomi i bedziesz mial mozliwosc wyboru odpowiedniej deczyzji.
Tak samo zrób dla sekcji ochrona systemu plikow w czasie rzeczywistym i dokumentów. 
Pozdrawiam wszystkich.