TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

System powiadomień

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
System powiadomień
« dnia: 22 Kwiecień 2009, 19:21:49 »
Przydał by się lepszy system powiadomień, który by jeszcze wysyłał na maila powiadomienia o usuniętych postach, ponieważ często przeglądając tematy przez przypadek zauważam, że moje posty zostały usunięte. W dodatku nie znam powodu przez który mój/moje posty zostały usunięte ;/

A więc tak: czy istnieje taka możliwość by poszerzyć powiadomienia? I czy Drogiej Administracji, zechcę się?

Odp: System powiadomień
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Kwiecień 2009, 23:15:10 »
Chyba wiem o które posty Tobie chodzi, jednak poleciały również moje - chodzi o głupote nie trzymanie się tematu i głównie o sprzeczność z regulaminem . Jeśli chodzi o te posty o których myślę. Co do powiadomień, pewnie by to ułatwiło trochę, na elektrodzie jest wysyłany mail za każdym razem jak jest wysłana odpowiedz na post bądź założony temat, jednak przy ilości postów ile piszę, na tym forum miał bym zaspamioną skrzynkę ;p Bardziej martwi mnie system który wyświetla która wiadomość jest nieprzeczytana - konkretnie jak wejdę w wiadomość nieprzeczytaną poprzez "pokaż wiadomości od ostatniej wizyty " to i tak w main menu mam zaznaczone je jako nieprzeczytane. To jest jak dla mnie błąd lekko irytujący .

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: System powiadomień
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Kwiecień 2009, 23:29:41 »
a mnie troszkę brakuje powiadomień o tym. że ktoś mnie zacytował i odpowiedział na mój post a jakby to komuś przeszkadzało to mógłby oczywiście takie powiadomienia wyłączyć ;)
« Ostatnia zmiana: 23 Kwiecień 2009, 02:57:02 wysłana przez Bart. »
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: System powiadomień
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Kwiecień 2009, 23:38:24 »
a mnie troszkę brakuje powiadomień o tym. że ktoś mnie zacytował i odpowiedział na mó post a jakby to komuś przeszkadzało to mółby powiadomienia wyłączyć ;)

ooo... święte słowa ;D

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: System powiadomień
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Kwiecień 2009, 19:35:07 »
a mnie troszkę brakuje powiadomień o tym. że ktoś mnie zacytował i odpowiedział na mój post a jakby to komuś przeszkadzało to mógłby oczywiście takie powiadomienia wyłączyć ;)
Aż tak dobrze to nie ma :P
Ale jak chcesz być powiadamiany o odpowiedziach w wątku (np. w którym napisałeś i czekasz na odpowiedzi), to możesz włączyć "Powiadamiaj" na górze topicu ;) Raczej trudno byłoby zintegrować powiadomienia z tagami QUOTE ;]

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: System powiadomień
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Kwiecień 2009, 02:47:50 »
Wiem, jednak to tylko wątek, założyłem góa 5 :P
Domyślam się że to by było ciężkie ;) chociaż na innych forach jest bezpośrednia funkcja "odpowiedz" i nawet nie cytując uruchamia się skrypt powiadamiający że ktoś się odnosił do Twojej wypowiedzi i to jest dobre ;)
Aczkolwiek nie zawsze bo jak jest "gorący temat" i dyskusja to takie maile są zbędne bo dość natarczywe.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: System powiadomień
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Maj 2009, 15:36:23 »
Oj, kochany to nie jest dobre, bo jak ktoś będzie cię dziennnie cytował z 50 razy to potem możesz przeżyć lekki szok na mailu, jaki będziesz miał tam b...ałagan. :D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: System powiadomień
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Maj 2009, 14:16:06 »
Mozna duzo rzeczy wprowadzic, ale uwierz mi, przy zwiekszajacym sie ruchu na forum zaczyna to byc uciazliwe. Standardowe opcje skrytpu sa przemyslalne.