TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Gothic 3 Lapie Dwa Lagi, I Trzeba Reseta...

Offline darkfilip15

  • **
  • 95
  • We're all the same-Players in the game
Gothic 3 Lapie Dwa Lagi, I Trzeba Reseta...
« dnia: 22 Kwiecień 2009, 18:11:27 »
Witam, mam irytujący problem z G3. Otóż, gdy gram w Gothica jakieś dziesięć minut, to gra łapie jedną dłuższą przycinkę (około 10-15 sek.), i się "odcina", ale zaraz potem jest kolejna przycinka, i tym razem trzeba zrobić reseta. Czekałem kilka minut na "odcinkę", i nic. Moja konfiguracja sprzętowa:
-Procesor AMD Athlon 64 X2 5200+ 2.7 GHz
-Pamięć RAM 2GB 800 MHz Kingston
-Karta graficzna ATI Radeon HD4550
-OS Windows 7 Ultimate Build 7077
PS. Mam zainstalowany patch 1.70 do Gothica, przed instalacją patcha problem też występował. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Gothic 3 Lapie Dwa Lagi, I Trzeba Reseta...
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Kwiecień 2009, 19:25:28 »
Jedno jest pewne problem jest z grą, a nie z sprzętem czy systemem. Jak zresztą wiadomo gra jest spartaczona zarówno pod względem optymalizacji jak i bugów. Jeżeli przeinstalowanie nie pomoże (może inna partycja albo cuś) to chyba nic się nie da zrobić ;] No można zagrać w Oblivion'a... ;D

Offline darkfilip15

  • **
  • 95
  • We're all the same-Players in the game
Odp: Gothic 3 Lapie Dwa Lagi, I Trzeba Reseta...
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Kwiecień 2009, 19:35:07 »
Przeinstalowywałem grę i nic... może rzeczywiście jest coś z grą, w sumie to podczas instalacji gry instalator zżerał mi dużo RAM'u, (mam 2GB) podczas instalacji używane było 1,7 GB RAM'u, a zużycie procesora 50%... no trudno, widocznie sobie nie pogram :/ Dzięki za odpowiedź. Pozdro.