TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

czy crack do bety w7 zadziała pod rc i win serv. 2008 r2?

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
czy crack do bety w7 zadziała pod rc i win serv. 2008 r2?
« dnia: 19 Kwiecień 2009, 20:08:49 »
jak w temacie czy zadziała w rc, choć bardziej mi chodzi o windows server 2008 r2  i jaka jest róźnica między serverem a 7?
stabilność, opcje, kompatybilność programów itp.
« Ostatnia zmiana: 19 Kwiecień 2009, 20:10:54 wysłana przez pionner »

Odp: czy crack do bety w7 zadziała pod rc i win serv. 2008 r2?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwiecień 2009, 22:47:01 »
Pierwsze słyszę o czymś takim jak crack do w7 ::) Jeżeli natomiast masz na myśli serial/klucz do w7, to czy będą działać obecne w rc dowiemy się jak to rc wyjdzie. Nie martwił bym się natomiast tym zbytnio, jak obecne nie będą działać to znajdą się nowe klucze :)
Parówkowy skrytożerca ;)

Odp: czy crack do bety w7 zadziała pod rc i win serv. 2008 r2?
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Kwiecień 2009, 22:52:57 »
można legalnie 4 razy przedłużać okres bez aktywacji , jak masz klucz możesz używać aż do momentu kiedy MS powie ze jest to nielegalne i finał , mam nadzieje ,że nie myslałeś o używaniu wersji pirackiej .

Odp: czy crack do bety w7 zadziała pod rc i win serv. 2008 r2?
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Kwiecień 2009, 00:58:13 »
Na pewno nie myślał, gdzież by śmiał! ;D
Parówkowy skrytożerca ;)

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: czy crack do bety w7 zadziała pod rc i win serv. 2008 r2?
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Kwiecień 2009, 17:08:47 »
w jakim sensie pirackiej? Wg. niektórych wszystko co ściągniesz z neta jest pirackie ;D

Odp: czy crack do bety w7 zadziała pod rc i win serv. 2008 r2?
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Kwiecień 2009, 18:10:29 »
Internet jest tylko droga przesyłową , tak jak samochód z drogi ze sklepu do komputera w domu - piractwo wtedy jak używasz poza licencją , lub tej licencji nie masz . Przecież są szeroko sprzedawane elektroniczne licencje na programy , VOD w telewizji N , czy chodzby mp3 z iTunes ....

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: czy crack do bety w7 zadziała pod rc i win serv. 2008 r2?
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Kwiecień 2009, 19:41:54 »
mówię przecież- wg. niektórych, nie mnie ;D

W ogóle ja nie rozumiem prawa. Rozumiem ukraść jakiś program z półki sklepowej- sprzedawca traci te 100zł, ale jeśli ja ściągnę coś z sieci, to nikt na tym nie traci, tylko ja zyskuję, a jest też to nazywane kradzieżą.

Odp: czy crack do bety w7 zadziała pod rc i win serv. 2008 r2?
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Kwiecień 2009, 19:46:11 »
sprzedawca traci 100zł -  bo kupił od producenta . Jak ukradniesz producentowi płytę też traci 100zł- a ile kosztuje ta płyta ? 5zł ? A reszta to co ? To jest wartość intelektualna . Jakbyś stworzył coś wartościowego i ktoś by ci to ukradł to byś wiedział co to jest jak ktoś sie napracuje i zaraz ktoś przywłaszcza to sobie . Mechanikowi też płacisz za naprawe samochodu , mimo ze dajesz części a mechanik nic od siebie nie daje . Wiem co mówię , bo doświadczyłem tego i wiem jak sie wtedy czułem ;p No ale w Polsce nadal w większości obowiązuje prawo Kalego .

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: czy crack do bety w7 zadziała pod rc i win serv. 2008 r2?
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Kwiecień 2009, 19:55:15 »
Nie mówię żeby to rozpowszechniać, tylko ściągnąć na własny użytek.
Poza tym taki Adobe przesadza, zobacz w jakiej cenie jest Photoshop, nie oszukujmy się większości ludzi nie stać na taką przyjemność, a darmowe alternatywy np. GIMP, mimo że nie daleko, ale jednak są trochę w tyle

Odp: czy crack do bety w7 zadziała pod rc i win serv. 2008 r2?
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Kwiecień 2009, 20:17:25 »
Jesli 1000 osób ściągnie to sa 100 000  w plecy i od filozofia  .PS jest drogi bo własnie lepszy od gimpa - a pan ekonomi nie miał ? Firmy ustalają swoje ceny w punkcie przecięcia podaży i popytu , w taki sposób cena jest optymalna jesli PS byłby zadrogi to by go ludzie nie kupowali - kupują , czyli , że cena jest ok , a jesli nawet by nie kupowali to Adobe ma prawo ustalać sobie ceny jakie chce , a ty wcale nie musisz kożystać z ich produktów, więc nie jestes stratny , ani nie dzieje się tobie żadna krzywda.

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: czy crack do bety w7 zadziała pod rc i win serv. 2008 r2?
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Kwiecień 2009, 20:24:26 »
no niby tak... ale winę za to ponosi udostępniający, nie ściągający, a jak jest ze starymi wersjami? Toż MS i tak na tym nie straci jeśli ściągnę np. windows 98. Albo kupiłem Vistę, to co się stanie jeśli ściągnę Longhorna

Odp: czy crack do bety w7 zadziała pod rc i win serv. 2008 r2?
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Kwiecień 2009, 20:36:47 »
Gwoli ścisłości - ty nie musisz ściągac - więc kradniesz ;p Ale co do windowsów- mając viste busines możesz zainstalować xp pro i w dół , etc. etc. , tak samo z 7 - pisano o tym niedawno .

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: czy crack do bety w7 zadziała pod rc i win serv. 2008 r2?
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Kwiecień 2009, 20:41:49 »
Czyli jak mam Vistę Home Premium to XP Home Edition, 98itd. mogę sobie legalnie ściągnąć, zainstalować i nikt się czepić nie może?

Odp: czy crack do bety w7 zadziała pod rc i win serv. 2008 r2?
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Kwiecień 2009, 20:44:13 »
Na 100% nie powiem  - pewnie japan będzie wiedział dokładniej , jednak faktem jest ze coś takiego było mówione i ja wiem , ze tak jest . Pamiętać ,tez trzeba że na różnych licencjach MS udostępnia różne wersje i różne dostepne sysemy . Dla przykładu licencja grupowa upowaznie do użytkowania windowsa XP sprepraowanego dla starszych komputerów - czyli preparacja windowsa ala nlite , ale oficjalnie sygnowane przez MS.