TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

HP 3820, sterowniki (i jak usunąć inną drukarkę?)

HP 3820, sterowniki (i jak usunąć inną drukarkę?)
« dnia: 19 Kwiecień 2009, 15:47:55 »
Witam.

Zacząłem testować Win7, x64, build 7068.
Wszystko działało dobrze, ale postanowiłem zainstalować drukarkę - HP deskjet 3820. I tu pojawił się problem:
Postanowiłem ściągnąć sterowniki do Visty x64, ale okazało się, że takowych nie ma, bo Vista ma takie sterowniki zainstalowane automatycznie. Próbowałem zainstalować alternatywne sterowniki (postępowałem według instrukcji stąd: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c00808478&lc=en&dlc=en&cc=us&lang=en&os=2100&product=75045), ale niestety na liście sterowników nie ma deskjet 970cse.
Próbowałem zainstalować sterowniki od jakiejkolwiek drukarki HP (wybór padł na HP 910), niestety drukarka HP910 pojawiła się jako nowe urządzenie (a mam tylko sterowniki, nie posiadam tej drukarki! o dziwo - win twierdzi, że drukarka HP910 pracuje dobrze), 3820 siedzi ciągle jako Unspecified. Sterowniki od XP też nie działają (instalowane ręcznie).

Tak więc, moje pytania brzmią:
1. Czy jest jakiś sposób na zainstalowanie tej drukarki?
2. W jaki sposób odinstalować tą HP910? Bo remove device daje chyba tylko możliwość odłączenia jej, ikona powraca po restarcie.

Dzięki za odpowiedzi ;]



EDIT: Sam znalazłem rozwiązanie. Trzeba się nie bać Windows Update, a potem zainstalować, tak jak to opisuje HP, pamiętając o wpisaniu idealnie takiej nazwy, jaką drukarka sama podaje (najpierw zainstalowałem jako HP DeskJet 3820, to siedziały dwa urządzenia -to i "nieznany DeskJet 3820:, zainstalowałem drugi raz, jako DeskJet 3820 i nieznane urządzenie zniknęło, a drukarka działa).

Pozdrawiam, temat do zamknięcia, albo wywalenia.
« Ostatnia zmiana: 30 Kwiecień 2009, 23:31:27 wysłana przez siersciaty »