TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 a stare gry

Odp: Windows 7 a stare gry
« Odpowiedź #30 dnia: 17 Czerwiec 2009, 21:14:01 »
Pitfall II - Build 7229 x64, działa bez najmniejszych problemów :)

Odp: Windows 7 a stare gry
« Odpowiedź #31 dnia: 17 Czerwiec 2009, 23:54:33 »
dzięki Madzia
tryb zgodności opanowałem, niestety gierka nie chodzi dalej :(

Odp: Windows 7 a stare gry
« Odpowiedź #32 dnia: 18 Czerwiec 2009, 15:23:41 »
Celtic kings B7137 x64

Macie torrenta na B7229 ?? bo nie moge znalesc
Grozisz mi?!!!

mati xl

Odp: Windows 7 a stare gry
« Odpowiedź #33 dnia: 17 Sierpień 2009, 10:01:31 »
A czy tryb XP będzie działał na grach?! Z tego co słyszałem to tylko działa na programach z xp ;)

Odp: Windows 7 a stare gry
« Odpowiedź #34 dnia: 18 Sierpień 2009, 22:58:16 »
siemka udalo sie komus uruchomic football manager 2009 patch 9.3.0 na w7 32bit rtm? od razu mowie ze nie pomoglo ustawienie zgodnosci

Odp: Windows 7 a stare gry
« Odpowiedź #35 dnia: 11 Wrzesień 2009, 20:35:17 »
Word of Warcraft - bez problemów
Starcraft Brood War - Stabilnie ale zwalone kolory w menu, w grze tylko ruchome elementy mapy (lawa woda itp.)
SW KotOR - Działa niestabilnie, nie da się grać
rFactor - Działa chociaż od czasu do czasu się zawiesza
Medieval II Total war - bez problemów
cs 1.6 i cscz działają

Offline B4rt

Odp: Windows 7 a stare gry
« Odpowiedź #36 dnia: 12 Wrzesień 2009, 09:44:54 »
Cytuj
SW KotOR - Działa niestabilnie, nie da się grać

U mnie śmiga po patchu, gorzej jest z 2 bo ta przez cały czas otwiera mi się w oknie i czasami się wyłącza
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec 2011, 18:53:06 wysłana przez B4rt »

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Windows 7 a stare gry
« Odpowiedź #37 dnia: 12 Wrzesień 2009, 13:02:37 »
Cytuj
SW KotOR - Działa niestabilnie, nie da się grać

U mnie śmiga po patchu, gorzej jest z 2 bo ta przez cały czas otwiera mi sie w oknie i czasami sie wyłancza

mam tak samo z tą różnicą że mi się nie wyłącza :)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: Windows 7 a stare gry
« Odpowiedź #38 dnia: 11 Styczeń 2010, 21:09:28 »
Nie pograsz, bo to nie ma akceleracji - czyli większość gier nie pójdzie , tunerów tv, playerów , nawet głupie diablo II nie pójdzie bo jest zbudowane na trybie 3d z zablokowaną kamerą ale zawsze to engine 3d ;p
Silver
nie wprowadzaj ludzi w błąd! Ja mam Win7 64bit i Diablo 2 działa !  Fakt faktem ze gra stara to i grafika nie rewelacyjna ! Natomiast taka gra jak Silver Atari / Infogrames ( wydawca ) Uruchamia się ale są tekstury i nie fajnie się gra! jakieś pomysły jak to zlikwidować ?? Gra bardzo Fajna polecam !

Odp: Windows 7 a stare gry
« Odpowiedź #39 dnia: 14 Marzec 2010, 16:29:10 »
witam

próbuje grać w stare gry, ale non stop wyświetla mi się komunikat:

This system does not support fullscreen mode. Choose 'Close' to terminate the application.

co mam nie tak?
ze zgodnością mi nie wychodzi

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Windows 7 a stare gry
« Odpowiedź #40 dnia: 14 Marzec 2010, 18:33:39 »
Raz
witam

próbuje grać w stare gry, ale non stop wyświetla mi się komunikat:

This system does not support fullscreen mode. Choose 'Close' to terminate the application.

co mam nie tak?
ze zgodnością mi nie wychodzi
uruchom w xp mode, posiadasz 64 bit czy 32 system?

Dwa
Nie pograsz, bo to nie ma akceleracji - czyli większość gier nie pójdzie , tunerów tv, playerów , nawet głupie diablo II nie pójdzie bo jest zbudowane na trybie 3d z zablokowaną kamerą ale zawsze to engine 3d ;p
Silver
nie wprowadzaj ludzi w błąd! Ja mam Win7 64bit i Diablo 2 działa !  Fakt faktem ze gra stara to i grafika nie rewelacyjna ! Natomiast taka gra jak Silver Atari / Infogrames ( wydawca ) Uruchamia się ale są tekstury i nie fajnie się gra! jakieś pomysły jak to zlikwidować ?? Gra bardzo Fajna polecam !

lukas_gab pisał o xp mode, a on nie posiada akceleracji 3d, nie chodzi jako tako o windows 7
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec 2010, 18:35:58 wysłana przez hubert1 »

Odp: Windows 7 a stare gry
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Maj 2010, 10:12:00 »
Witam. Mam pewien problem z Call Of Duty 2. Podczas pierwszego włączenia gry ( po uruchomieniu systemu) gra śmiga normalnie. Jednak gdy chcę ją włączyć drugi raz pojawia się czarne tło, pozostaje w takich sytuacjach reset lub ctrl+alt+delete :/ muszę ponownie uruchomić system żeby gra normalnie funkcjonowała ( tylko 1 raz :s ) Mam Windows 7 ultimate 32 bitowy.

Odp: Windows 7 a stare gry
« Odpowiedź #42 dnia: 13 Luty 2011, 09:49:26 »
Czy komuś udało się odpalić Worms Armagedon lub World Party?

W jednym z wcześniejszych postów widziałem info iż Diablo II nie działa pod win7 mój kumpel ma Diablo II + LoD i wszystko mu chodzi dobrze - system 32bity.

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: Windows 7 a stare gry
« Odpowiedź #43 dnia: 23 Luty 2011, 13:33:48 »
Mi na xp nawet połowa nie chodzi starszych bo już nie odpowiada i trzeba zmienić diret x na starszy
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.