TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Plotki na temat nowego UI w windows 7

Plotki na temat nowego UI w windows 7
« dnia: 15 Kwiecień 2009, 14:20:31 »
W sieci krąrzą plotki że microsoft pracouje nad nowym interfejsem urzytkownika ( UI - User Interface) Co wy na to?  ;)

Źródło

http://www.winsupersite.com/win7/win7_7106.asp
« Ostatnia zmiana: 15 Kwiecień 2009, 14:28:44 wysłana przez robert79513 »

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwiecień 2009, 14:23:27 »
Może jakieś źródło ??
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwiecień 2009, 14:48:08 »
Mój angielski nie jest za dobry, ale wydaje mi się, że tu chodzi o to, że ten interface, który jest teraz nie podoba im się za bardzo i chcą wrócić do starego, niech jakiś tłumacz się wypowie ;)

Offline mk

  • ***
  • 165
  • everybody lies
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Kwiecień 2009, 18:36:53 »
Raczej nie robi się takich rzeczy w RTM. Musieliby to wprowadzić na poziomie buildu 7022-7048.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Kwiecień 2009, 18:41:31 »
Raczej nie robi się takich rzeczy w RTM. Musieliby to wprowadzić na poziomie buildu 7022-7048.

... Na tym poziomie buildu już na pewno nie... Bo zwykle modyfikacje OSu kończą się na wersji Beta1, czasem Beta2... Więc to tylko plotki, które mozna włożyć między bajki.  :) Temat jak najbardziej do zamknięcia. :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Kwiecień 2009, 18:44:33 »
nie nie, do zamknięcia nie :P ciekaw jestem jak to się rozwinie ;) ale fakt faktem że to wygląda tylko na plotki.
« Ostatnia zmiana: 15 Kwiecień 2009, 19:41:59 wysłana przez barthd »
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

ziebal

Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Kwiecień 2009, 19:34:45 »
nie nie, do zamknięcia nie :P

Oczywiście, że nie do zamknięcia...
Poczekamy, aż ktoś te plotki zdementuje, albo potwierdzi. :)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Kwiecień 2009, 19:35:47 »
Ale na to nie ma szans żeby coś się tam jeszcze pojawilo w w7, oprócz kosmetyki, kilku tapet, wygaszaczy... :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

ziebal

Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Kwiecień 2009, 19:40:38 »
Ale na to nie ma szans żeby coś się tam jeszcze pojawilo w w7, oprócz kosmetyki, kilku tapet, wygaszaczy... :)

Wszystkie fora będą spekulować i rozmawiać na temat ewentualnego nowego wyglądu Windows 7, oprócz tego, bo jeden user usilnie prosi o zamknięcie tematu, zresztą nie pierwszy raz. Daj sobie spokój, jak nie masz nic do dodania w tej kwestii to naprawdę nie musisz pisać w tym temacie.


Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Kwiecień 2009, 20:08:30 »
Wszystkie fora będą spekulować i rozmawiać na temat ewentualnego nowego wyglądu Windows 7, oprócz tego, bo jeden user usilnie prosi o zamknięcie tematu, zresztą nie pierwszy raz. Daj sobie spokój, jak nie masz nic do dodania w tej kwestii to naprawdę nie musisz pisać w tym temacie.

A teraz odpowiedz mi logicznie... Czy spodziewałbyś się w systemie, który już jest w stadium kandydata do wydania, nowego "międzymordzia"? :P

Tak wszystkie fora będą dyskutować... No i co z tego? To oznacza tylko, że będą się "wymandrzać", chociaż nie będą wiedzieć że nie ma żadnych szans na nowe UI... No chyba, żeby je potem dodali, w jakimś dodatku czy coś...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

ziebal

Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Kwiecień 2009, 20:12:02 »

To oznacza tylko, że będą się "wymandrzać", chociaż nie będą wiedzieć że nie ma żadnych szans na nowe UI... No chyba, żeby je potem dodali, w jakimś dodatku czy coś...

Tak, masz rację, zamknijmy wszystkie tematy, bo ludzie będą rozmawiać. Albo nie, zamknijmy całe forum! Wspaniały pomysł - po co ma być skoro ludzię mogą gadać? Oo

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Kwiecień 2009, 20:14:17 »
Powiem słowa których sam chyba nie wymyśliłem...

pożyjemy, zobaczymy.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Kwiecień 2009, 20:15:54 »

To oznacza tylko, że będą się "wymandrzać", chociaż nie będą wiedzieć że nie ma żadnych szans na nowe UI... No chyba, żeby je potem dodali, w jakimś dodatku czy coś...

Tak, masz rację, zamknijmy wszystkie tematy, bo ludzie będą rozmawiać. Albo nie, zamknijmy całe forum! Wspaniały pomysł - po co ma być skoro ludzię mogą gadać? Oo

LOL, jaka nadinterpretacja... Mówiłem tylko o tym wątku. :D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Kwiecień 2009, 21:19:15 »
Ale w dyskusji o to właśnie chodzi. :) Uważasz, że międzymordzie Windows 7 już się nie zmieni. To jest Twoje zdanie. :) Ale niektórzy mogą twierdzić inaczej. Dyskusja na tym polega, by wymieniać się różnymi poglądami w danej sprawie.

Chociaż, tbgkol, szczerze mówiąc zgadzam się z Tobą i też uważam, że poza drobnymi kosmetycznymi poprawkami nic się już w wyglądzie Siódemki nie zmieni... Bo jeśli tak, to po co by były te wszystkie zmiany kosmetyczne, które już zaszły, skoro miałby się pojawić zupełnie nowy interfejs? :P No... chyba, że miałby być alternatywą dla Aero, takim dodatkowym stylem... Ale wątpię. :)
« Ostatnia zmiana: 15 Kwiecień 2009, 21:21:37 wysłana przez Luke »